Soutěž o vstupenky na vánoční koncert Michala Prokopa 22.12.2017

Soutěž končí 18.12.2017 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne! Výhru, v podobě 2 vstupenek, získají 2 výherci.

Michal Prokop zve na Blues in Soul Afterparty

Po celý rok 2017 si skupina Framus Five se zpěvákem Michalem Prokopem připomínala 50. výročí od svého založení. Série výjimečných akcí vyvrcholí tradičním vánočním koncertem s řadou zajímavých hostů. Ponese podtitul Blues in Soul Afterparty.

Podtitul koncertu, který připomíná debutové album Michala Prokopa, od jehož vydání příští rok uběhne celé půlstoletí, samozřejmě nebyl zvolen náhodně. „Když se tak ohlédnu zpátky na těch padesát let za mikrofonem, znovu a znovu si vždycky uvědomím, že ten název mé první natočené skladby, který se potom dostal do titulu celého prvního alba, je vlastně jakýmsi mým celoživotním hudebním mottem. Tenkrát, v roce 1968, jsem vůbec nemohl tušit, že to bude platit i za padesát let. Blues in soul, tak to cítím, tak to prostě je," říká Michal Prokop. Slibuje, že některé z písní z alba Blues In Soul, které nebyly už dlouho naživo ke slyšení, zařadí do koncertního programu.

 

Otázky

Kde se uskutečnil 1. Československý beatový festival v prosince 1967, který Michal Prokop a Framus Five považují za začátek svojí profesionální kariéry?

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení