Soutěž o vstupenky na koncert Gospel Night Leony Gyongyosi dne 17.12.2017

Soutěž končí 11.12.2017 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne! Výhru, v podobě 2 vstupenek získají 2 výherci.

Zveme vás na jedinečný gospelový koncert zpěvačky Leony Gyongyosi, který se koná 17.12. od 19.00 v Betlémské kapli.

Tradiční vánoční gospelový koncert v rámci projektu Gospel Night se opět uskuteční v Betlémské kapli. Mimo jedinečné Leony Gyongyosi se můžete těšit i na Václava Noida Bártu, Moniku Sommerovou, Veroniku Strapkovou, Kateřinu Ujflauši, Gygy, Yannu, Martina Svátka a spoustu dalších. Přijďte si s námi užít předvánoční večer plný nádherných gospelových písní.
 

Otázky

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení