Soutěž o vstupenky na koncert Daniela Hůlky 13.6.2018 v Lucerně

Soutěž končí 28.5.2018 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne! Výhru, v podobě 2 vstupenek získají 3 výherci.

Na 13. června 2018 Daniel Hůlka chystá pro své příznivce ve Velkém sále pražské Lucerny koncert. A nebude na něm sám. Muzikálové árie, krásné duety i tercety z muzikálů, ale i takové hity jako Ráj budou uším divákům znít o něco jinak než dříve. Daniela Hůlku totiž na koncertě podpoří ojedinělé hudební seskupení nazvané "Profesoři".
Autorem tohoto názvu je Daniel sám. Použil ho spontánně při jednom z předešlých koncertů, protože všichni tři nadaní hudebníci, kteří "Profesory" tvoří, předávají své hudební vědění studentům uměleckých škol. Během narozeninového koncertu se Aleš Háva postará o klavírní doprovod, Jiří Březík se s diváky podělí o své umění hry na kytaru a Veronika Savincová předvede hru na perkusní nástroje. Všichni tři se nadto projeví také jako talentovaní zpěváci, kteří Daniela doprovodí nejen hrou na hudební nástroje, ale i svými hlasy.
Co by byla oslava narozenin bez gratulantů? Na koncertní pódium jich do Lucerny přijde hned několik. Ikona české populární hudby a autor oblíbených muzikálů Michal David, herečka a zpěvačka Kateřina Brožová a nebo Danielův osobní přítel, výjimečný kytarový virtuóz, námořník a cestovatel Lubomír Brabec.
A to zdaleka není všechno. Ohňová a světelná show, vzpomínky na velkoformátových projekcích nebo taneční vystoupení Kateřiny Strykové, kterou diváci znají třeba jako Krvinku z muzikálu Drákula.
Daniel Hůlka vás všechny srdečně zve na oslavu svých 50. narozenin, 13. června 2018 ve Velkém sále pražské Lucerny.
 

Otázky

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení