BENÁTSKÁ! 2017 s Impulsem - soutěž o vstupenky na na festival ve dnech 27.- 30.7.2017

Soutěž končí 17.7.2017 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne! Výhru, v podobě 1 vstupenky získají 2 výherci.

Benátská! 2017

Benátská! s Impulsem

Kdy: 27.7.2017 - 30.7.2017

Festival Benátská! s Impulsem slaví čtvrt století! Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská!. Tentokrát oslaví Benátská! 25 let svého působení na české festivalové scéně.

Festival Benátská! slaví čtvrt století!

Již tradičně proběhne poslední červencový víkend v Liberci další ročník hudebního festivalu Benátská!. Tentokrát oslaví Benátská! 25 let svého působení na české festivalové scéně.

Jubilejní ročník nabídne v rámci bohatého narozeninového programu nejen řadu předních interpretů české a slovenské hudební scény, ale návštěvnicí se mohou těšit i na zahraniční jména světového formátu.

 

Otázky

V jakém roce vystoupil na festivalu Benátská! kanadský rockový zpěvák Bryan Adams?

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení