ALEXANDER RYBAK - soutěž o vstupenky na koncert 4.10.2017/ Ostrava

Soutěž končí 25.9.2017 v 10 hodin. Losování proběhne téhož dne.! Výhru, v podobě 2 vstupenek získá 1 výherce.

Alexander Rybak

Alexander Rybak

 

Zpěvák a houslista Alexander Rybak, který letos v Ostravě vyprodal Kino Vesmír se příští rok vrací a společně s Janáčkovou filharmonií Ostrava vystoupí tentokrát už na velkém pódiu v Gongu.


Alexander Rybak je norský zpěvák-písničkář, houslista, herec, skladatel a klavírista běloruského původu.
V květnu 2009 zvítězil na soutěži Eurovision Song Contest v Moskvě s písní "Fairytale" ("Pohádka") s rekordním ziskem 387 bodů.
Jeho debutové album Fairytales, vydané v roce 2009, se umístilo v top 20 devíti evropských hitparád, včetně prvního místa v Norsku a Rusku.

Janáčkova filharmonie Ostrava se prezentuje jak v zahraničí, tak doma a v blízkém okolí. Orchestr je také pravidelně zván k účasti na tuzemských festivalech, jako jsou Pražské jaro, Janáčkův máj, Smetanova Litomyšl a další. Prvním dirigentem orchestru byl Otakar Pařík. Současným ředitelem orchestru je Jan Žemla. Jako šéfdirigent působí v Ostravě od roku 2014 Heiko Mathias Förster z Německa. Orchestr doprovázel mnoho světových osobností na jejich turné, např. Annu Netrebko, Dianu Ross, Placido Dominga a další. V současnosti spolupracuje s Alexanderem Rybakem a připravuje společné evropské turné.

 

Otázky

Pravidla

  • Výhry v soutěžích nejsou právně vymahatelné. Za výhry není možné požadovat finanční náhradu.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv soutěž zrušit nebo změnit bez udání důvodu. Informace o výhrách jsou zasílány pouze e-mailem na e-mailovou adresu Člena.
  • V případě, že Člen nezareaguje na výzvu do doby, určené v potvrzovacím e-mailu, může být cena nabídnuta jinému výherci.
  • Každý člen se může každé soutěže zčastnit pouze jednou, bez ohledu na to, pod jakou e-mailovou adresou je přihlášen.
  • Ticketpro klub si vyhrazuje právo nevydat výhru, pokud byla získána nečestným způsobem, například vícenásobným hlasováním jedné osoby pod různými uživatelskými účty

Po slování výherce obdrží oznámení o výhře s datumem, do kdy musí potvrdit vloženímTokenu (hesla) zájem o výhru. Po tomto datumu budou rozeslány informace o vyzvednutí výhry. Děkujeme za pochopení