Citybeach u Zvonařky

Opuštěná 1
Brno
602 00

Info místo konání:

Opuštěná 1, Brno, 602 00

Z Dálnice D1: Exit 194 "Brno Centrum" a zabočte doprava za řekou Svratkou a pokračujte směrem k autobusovému nádraží Zvonařka. Projedete pod železničním viaduktem. Za ním zastavíte na světlech na červenou, nebo prosvištíte na zelenou. Sto metrů za těmito světly odbočte doprava do brány. Je tam cedule CITY BEACH jako prase.

Adresa do navigace: Opuštěná 1, Brno. Pokud Vám navigace řekne, že tato adresa neexistuje, tak ten krám vyhoďte z okýnka.

Z hlavního nádraží: Tramvaj číslo "8" na stanici Křídlovická a pěšky po proudu řeky po cyklostezce. Za železničním viaduktem se dejte na chodník a pokračujte po chodníku po ulici Opuštěná. Po sto metrech uvidíte cedulu CITY BEACH jako prase.

Z Mendláku: Autobus číslo "44" na stanici Autobusové nádraží. Po chodníku se vraťte zpět směrem k řece. Minete modrou pumpu EuroOil a sto metrů za ní uvidíte cedulu CITY BEACH jako prase.

Z Bohunic a Lískovca: Autobus číslo "79" na stanici Autobusové nádraží.

Po chodníku se vraťte zpět směrem k řece. Minete modrou pumpu EuroOil a sto metrů za ní uvidíte cedulu CITY BEACH jako prase.

Ze Zvonařky: Pokud jste z lontu a jezdíte do metropole busem na Zvonařku a nic jinýho v Brně neznáte, tak je to v poho, protože náš areál je jen pár set metrů od Autobusovýho nádraží. Na Zvonařce vylezte z busu a běžte po Opuštěné po chodníku směrem k řece. Minete modrou pumpu EuroOil a sto metrů za ní uvidíte cedulu CITY BEACH jako prase

Fotky a videa