Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "5.3.2017" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 34
 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |

 

 

Aspects of Alice

Klasické černodivadelní představení na motivy "Alenky v říši divů" od Lewise Carolla. Představení, které svou imaginací, poetikou a dokonalými technickými triky obdivovalo obecenstvo již ve více než třiceti zemích tří kontinentů.

Ta Fantastika, Praha 1

28.07.2017 - 30.12.2017

The Australian Pink Floyd Show - The Best Side Of The Moon

Nejslavnější tributní kapela The Australian Pink Floyd Show se vrací zpět do ČR! V pražské Tipsport areně představí 5.3.2017 svou novou velkolepou show 'The Best Side Of The Moon’, která připomene podle mnohých nejikoničtější rockové album všech dob Dark side of the moon a to již v tradičně hudebně i vizuálně dokonalém podání tohoto již kultovního australského projetku.

Lobkowicz Palace Muzeum

Navštivte jedinečné soukromé muzeum na Pražském hradě

Lobkowiczký palác, Praha 1

29.07.2017 - 31.12.2017

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

28.07.2017 - 31.12.2017

Blues Pills - Lady in Gold Tour 2017

BLUES PILLS vyráží na turné se zastávkou u nás! Jejich energickou show můžete shlédnout po novém roce v pražském klubu Rock Café!

Kytarový koncert při svíčkách

Přijďte si poslechnout nádherné kytarové tóny znějící komorním prostředím v samém srdci Prahy!

Karneval s Dádou (Dáda Patrasová)

Maškarní bál s Dádou Patrasovou. Velká příležitost pro děti v karnevalových maskách

Honza Nedvěd - koncert

Honza Nedvěd se po téměř dvouleté přestávce vrací na pódium!!!! Nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře jistě netřeba představovat, vždyť jeho písně se učí i děti ve školách z čítanek.

ZMĚNA TERMÍNU

Che Sudaka (ES)

Che Sudaka se vydávají znovu na tour! V roce 2017 se nekonečná šňůra koncertů přelije již do 15. sezóny. Tato výjimečná kapela si nikdy nebere koncertní pauzu. V posledních patnácti letech překračují hranice a boří limity se svým mottem “hink while you dance!”. Svou hudbu, která se nezaměřuje jen na vytvoření dobré nálady, ale akcentuje také sociální solidaritu, oslovili fanoušky již na všech pěti kontinentech.

John McLaughlin & The 4th Dimension

Jeden z nejslavnějších světových kytaristů John McLaughlin vystoupí 5. března 2017 s formací The 4th Dimension v pražském Foru Karlín.

 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |