Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "3.12.2016" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 49
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 Následující |

 

 

Don Giovanni

Risticuv přístup k režii využívá všech prostředků klasického loutkového divadla, aby tak plně uspokojil poetický charakter Mozartova stylu. Variace loutkových technik umožňují variabilitu scén, které přitahují pozornost diváka a ukazují různé loutkařské styly v jediném představení.

TARJA: Shadow Shows 2016

Finská metalová královna chystá heavy rockové album s názvem »The Shadow Self«, jehož vydání je naplánováno na 5. srpna. Exkluzivního představení se u nás dočkáte hned ve dvou městech. První koncert TARJA odehraje 1.12.2016 v pražské hale Forum Karlín a druhý 3.12.2016 ve zlínské hale Euronics!

Různá místa v ČR, ,

Louskáček a Myšák Plyšák

Balet - Louskáček a Myšák Plyšák - Petr Iljič Čajkovskij, choreografie Petr Zuska

Aspects of Alice

Klasické černodivadelní představení na motivy "Alenky v říši divů" od Lewise Carolla. Představení, které svou imaginací, poetikou a dokonalými technickými triky obdivovalo obecenstvo již ve více než třiceti zemích tří kontinentů.

Ta Fantastika, Praha 1

29.06.2017 - 30.12.2017

Krucipüsk

Vážené dámy, pánové, děti, prostě všichni naši milí fanoušci …………… „SLYŠTE“! Chtěli jsme pro Vás připravit něco veselého v tom smutném podzimním čase 2016, proto jsme se rozhodli v obsazení Tomáš Hajíček-vocal, Vojtěch Douda-drums, Jarmut Gabriel-guitar a Jirka Zika-bass od 11.11. (Litomyšl-klub Kotelna) prokřižovat naši krásnou vlast pod hlavičkou „KruciKreuz“ Tour 2016, které čítá 12 měst Čech a Moravy.

Tajemství

Druhý muzikál Daniela Landy Tajemství si v ničem nezadá s ohlasy na autorův první titul, kultovního Krysaře.

Srdeční záležitosti - Vánoční benefiční koncert

Magda Malá, Marcela Březinová, Hana Křížková, Marcela Bartoňová, Aleš Brichta, Bohouš Josef, Vlastimil Horváth, Petr Dopita, dětský sbor Prážata a studenti Mezinárodní konzervatoře Praha - Michaela Hynková, Iveta Jankovcová, Claudie Kosová, Magdaléna Králová, Adéla Krejdlová, Lucie Soukupová, Aneta Špačková a Václav Duchek. Uvádí Vladimír Hron.

A pak přišla Mirna

Pražský divadelní festival německého jazyka - A PAK PŘIŠLA MIRNA - Po textu Co je venku, do toho mi nic není, jež byla časopisem Theater heute zvolena Divadelní hrou roku 2014, napsala Sibylle Berg pokračování, v němž se příběh vypráví dál. Společně s herečkami z Co je venku, do toho mi nic není (nově zde účinkuje Çiğdem Teke) a čtyřmi dětmi vyprávějí Sebastian Nübling a Tabea Martin, kde se tyto rebelské mladé ženy ocitly o deset let později uprostřed třicítky...

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 Následující |