Unique Fashion Week: Exclusive Party Perrier

Unique Fashion Week: Exclusive Party Perrier

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Finálový galavečer Česká Miss 2017

DRFG Arena, Brno

23.09.2017

Dívka České republiky 2017

Výhodný nákup

Laser Show Hall Bobycentrum, Brno

27.09.2017

Red Room Party
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Red Room party je světový koncept bratrů Rosso.
Stefano a Andrea jsou synové Renza Rosso majitele vlastnící světové módní značky např. Diesel, Maison Margiela, Marni, Victor&Rolf.; Praha se stane po Miláně, Moskvě, Tokiu a Pekingu další světovou destinací, která bude hostit tuto exkluzivní party. O hudbu se postarají mezinárodní DJ ALE FLOWER a DJ BANO. Součástí programu bude vystoupení Prague Burlesque.
Limitovaná edice vstupenek – pátek od 22:00 v theatre a cafe Le Royal.

Facebook