Česká Miss 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Finálový galavečer Česká Miss 2017

DRFG Arena, Brno

23.09.2017

Dívka České republiky 2017

Výhodný nákup

Laser Show Hall Bobycentrum, Brno

27.09.2017

Galavečer jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2015 v prostorách Forum Karlín v Praze dne 28. března 2015. V hlavní roli se představí všech deset finalistek. Poprvé v historii soutěže máte možnost zúčastnit se finálového večera a být u zvolení České Miss 2015.

VIP vstupenky

Zahrnují vstup na VIP afterparty, která proběhne v prostorách Forum Karlín po skončení přímého přenosu

 

Ostatní pokyny

Vzhledem k tomu, že se jedná o přímý přenos, je nutné být na svých místech do 19:30 hodin. Pokud se nedostavíte do 19:45 hodin, ztrácíte nárok na Vaše místo.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Galavečer jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2015 v prostorách Forum Karlín v Praze dne 28. března 2015.

V hlavní roli se představí všech deset finalistek. Poprvé v historii soutěže máte možnost zúčastnit se finálového večera a být u zvolení České Miss 2015.

Moderátory letošního ročníku budou Libor Bouček a Leoš Mareš.

Fotky a videa

Facebook