Total Business Mastery - One Day MBA (Brian Tracy)

Total Business Mastery - One Day MBA (Brian Tracy)

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kurzy / Přednášky / Konference/ Besedy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tábor 4Camps - CRAFTCAMP

Různá místa v ČR a SK

29.07.201712.08.2017

Tábor 4Camps - STYLECAMP

Různá místa v ČR a SK

29.07.201712.08.2017

Co je TOTAL BUSINESS MASTERY One day MBA? Nabitý den o všem, co odlišuje úspěšné lidi od těch průměrných. Od strategického plánování, přes nastavení vlastní mysli až po klíčové denodenní návyky.

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Původní místo: Hotel Step         Nové místo: Hotel Olšanka

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Brian Tracy – Total Business Mastery – One day MBA

Co je TOTAL BUSINESS MASTERY One day MBA? Nabitý den o všem, co odlišuje úspěšné lidi od těch průměrných. Od strategického plánování, přes nastavení vlastní mysli až po klíčové denodenní návyky. Sám Brian Tracy říká, že většinu těch principů nevymyslel, ale objevil. Už 30 let totiž nedělá nic jiného, než že čte a v praxi testuje.


Jeho závěrům z oblasti psychologie, obchodu a vyjednávání si tak postupně zvykl naslouchat celý byznysový svět. Jeho principy a techniky, které učí obchodníky a majitele firem, přinesly podnikatelům po celém světě milionové zisky. Naučí je i Vás.

Facebook