Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v ČR. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Akce:

FCI Agility World Championship 2017

Začátkem října roku 2017 se v Home Credit Areně uskuteční Mistrovství světa v agility 2017.  Od 5. do 8. října 2017 bude liberecká Home Credit Arena hostit kolem 500 závodníků se psy z více než 40 zemí z celého světa. I v Česku je tento sport stále populárnější a čeští závodnici patří ke světové špičce. 

Home Credit Arena, Liberec

05.10.2017 - 08.10.2017

Kabát Turné 2017

Kapela Kabát vyráží po čtyřech letech v průběhu měsíců říjen a listopad roku 2017 na halové Turné, kde navštíví celkem neuvěřitelných devatenáct měst vč. dvou koncertů na Slovensku. Do liberecké Home Credit Areny dorazí legendární kapela v sobotu 28. října 2017.

Home Credit Arena, Liberec

28.10.2017

Chinaski „Není nám do pláče tour 2017“

Chinaski odtajňují Není nám do pláče - první singl z jarního alba a ohlašují podzimní turné. V rámci turné se 14. listopadu 2017 zastaví i v liberecké Home Credit Areně.

Home Credit Arena, Liberec

14.11.2017

Popelka na ledě

Kouzelný muzikál na ledě. Velkovýpravné představení, jenž  nemá ve světě obdoby! Nejoblíbenější příběh o Popelce jako muzikál na ledě, se po velkém úspěchu na turné v Čechách i v zahraničí, vrací do několika českých a slovenských měst!

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Muzikál LEDOVÁ KRAJINA

Nejkrásnější muzikál všech dob pro děti a celou rodinu! Představení doplní velkolepé kulisy a nádherné kostýmy, na kterých producenti muzikálu pracovali víc jak půl roku a nebudou chybět ani velké LED obrazovky a laserová show.

Home Credit Arena, Liberec

06.12.2017

Muzikál Michala Davida ANGELIKA

Romantický děj odehrávající se v době vlády Ludvíka XIV. mapuje příběh krásné Angeliky de Sancé de Monteloup, která je svým nechtěným sňatkem s Joffreyem de Peyrac vržena do víru královských intrik.

Home Credit Arena, Liberec

16.12.2017

Bílí Tygři Liberec - Permanentka 2017/2018

Home Credit Arena, Liberec

30.04.2018

domácí utkání

Muzikál Shrek

Muzikálový Shrek, to je velká, svižná a báječně vtipná podívaná. Dlouhá řada produkcí po celém světě prověřila, že Shrek Musical je divadelní show, kterou stojí za to vidět! Shrek Musical je muzikál pro celou rodinu, divadlo, které vás chytne za srdce, polechtá bránici a potěší duši malých i velkých.

Home Credit Arena, Liberec

05.05.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v České republice. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Od svého dokončení v roce 2005 se stala stěžejním kulturně-společenským místem v regionu libereckého kraje a vydobyla si stabilní místo na pořadatelském a produkčním trhu. Ročně se v ní uskuteční téměř sto akcí domácího i mezinárodního charakteru.

Home Credit Arena je domovským stánkem progresivního hokejového klubu Bílí Tygři Liberec, který pravidelně bojuje o nejvyšší příčky extraligy ledního hokeje.

Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Kde:

  • Home Credit Arena, Jeronýmova 494/20, Liberec

Web: http://www.sportparkliberec.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/homecreditarena/

Fotky a videa

Facebook