Volná místa

Volné pozice:

Ticketpro hledá marketingového koordinátora

Chcete pracovat v Praze v dynamickém, neformálním a atraktivním prostředí největší světové ticketingové společnosti?
Moderní marketingové nástroje Vám nejsou cizí, Vaše angličitina je téměř dokonalá a máte "hand on mentaility" ?

Náplň práce:

  • správa FB, Adwords, Instragram, Twitter a G+
  • pravidelná analýza Google Analytics
  • koordinace obsahu webových stránek
  • úzká spolupráce s externími agenturami (dodavetel webových stránek, grafické studio, atp.)
  • příprava marketingových materiálů (letáčky, nabídky firmám, grafické zpracování upoutávek na web nebo na sociální sítě, atp.)
  • vytváření a aktualizace prezentací
  • podílení se na vytváření marketingových strategií a jejich realizace
  • úzká spolupráce s managementem společnosti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe v oblasti marketingu min. 1 rok
  • výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • velmi dobrá znalost MS Office,
  • středně pokročilá znalost Adobe Creative Suite (Photoshop) výhodou nebo schopnost pracovat s jiným grafickým programem
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, smysl pro detail, proaktivnost

Nabídka:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost odborného rozvoje
  • práce na zajímavých projektech
  • dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých benefitů

Nástup: v průběhu srpna
Kontakt: Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis v angličtině na e-mailovou adresu zamestnani@ticketpro.cz.

Ticketpro hledá účetní/ho nebo fakturanta/ku

Baví Vás čísla a chcete pracovat v Praze ve společnosti z oblasti zábavy a kultury?

Co od Vás budeme potřebovat?

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • uživatelskou znalost MS Office (Excel, Access, Word)
  • orientaci v účetních a daňových zákonech
  • spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • základní znalost angličtiny
  • praxe a pokročilejší znalost angličtiny je vítána, ale není podmínkou.

Co Vám nabízíme:
Odpovídající finanční ohodnocení podpořeno benefity, týden dovolené navíc, přátelský kolektiv a možnost dalšího odborného vzdělávání.

Nástup: ihned
Kontakt: Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu zamestnani@ticketpro.cz.