Výsledky vyhledávání

Hledaný výraz: "21.12.2016" Zobrazuji výsledky 1-10 z celkového počtu 39
 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |

 

 

Don Giovanni

Risticuv přístup k režii využívá všech prostředků klasického loutkového divadla, aby tak plně uspokojil poetický charakter Mozartova stylu. Variace loutkových technik umožňují variabilitu scén, které přitahují pozornost diváka a ukazují různé loutkařské styly v jediném představení.

Cyklus C: Vánoční koncert

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Adventní gospely 2016: Stella Jones & The Christmas Gospel Singers

Vynikající americký gospelový soubor Stella Jones & The Christmas Singers se vrací do Česka! Nenechte si ujít výjimečný adventní zážitek, vzrušující podívanou snoubící harmonii, energickou lásku a hudební preciznost!

Různá místa v České republice, ,

Václav Neckář a Bacily

Oblíbený český popový zpěvák a herec, člen legendárních Golden Kids, se vrací do Brna! Václav Neckář vystoupí ve středu 21.12.2016 v Brně a doprovázet jej bude skupina Bacily. Na unikátním vánočním koncertu jej bude doprovázet kromě smyčcového kvartetu sbor Pueri gaudentes, chlapecký sbor Základní umělecké školy v Praze 7.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

předvánoční koncert

Aspects of Alice

Klasické černodivadelní představení na motivy "Alenky v říši divů" od Lewise Carolla. Představení, které svou imaginací, poetikou a dokonalými technickými triky obdivovalo obecenstvo již ve více než třiceti zemích tří kontinentů.

Ta Fantastika, Praha 1

27.03.2017 - 30.12.2017

Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Hra, která náleží k vrcholům společné tvorby obou autorů, se dočkala mnoha nastudování na anglických scénách, stejně jako v divadlech newyorské Broadwaye. Nyní ji může poprvé zhlédnout v českém překladu také naše publikum.

Romantický tenor Hynek Tomm - Vánoční srdcové záležitosti

Český zpěvák Hynek Tomm - romantický tenor, který si svým charismatickým sametovým hlasem o roszasu tří oktáv získává oblibu u svým fanoušků, zpěvák upřednostnuje ve svým repertoáru kantilénu, ale neváhá si i odskočit do zcela jiných žánrů.. např. šansonu, pop-rocku klasiky atd..

 
1 | 2 | 3 | 4 Následující |