New Years Eve 2009 @ Duplex with DJ Sydney

New Years Eve 2009 @ Duplex with DJ Sydney

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Silvestr / Novoroční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Great Organ Music

Kostel Nejsvětějšího Salvátora, Praha 1

30.04.201708.01.2018

Consortium Pragense Orchestra

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

05.05.201725.05.2017

01.11. – 30.11. 2009: 890 Kč

01.12. – 20.12. 2009: 1.190 Kč

21.12. – 30.12. 2009: 1.390 Kč

31.12. 2009: 1.590 Kč

 

V.I.P.: 2.990 Kč

(Koupí VIP vstupenky nevzniká automatický nárok na rezervaci stolu ve VIP sekci, rezervace stolu je podmíněna minimální konzumací jedné lahve šampaňského, nebo tvrdého alkoholu pro každé dvě osoby. Při rezervaci stolu bude pro hosty zdarma připraveno malé občerstvení.)

VIP rezervace : blanka@duplex.cz

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 

31.12. 2009  –  NEW YEARS EVE 2009 @ DUPLEX WITH DJ SYDNEY/AUS


Oslavit konec roku nad okouzlující Prahou s úžasným výhledem z rozlehlých teras přímo na Václavském náměstí, to všechno jsou atributy, které můžete mít, pokud se rozhodnete strávit poslední den v roce v klubu Duplex. Můžete se těšit na dvě pódia, hlavní tradičně v rytmu houseu ve všech jeho podobách, pro vás už v osm hodin odstartuje rezident klubu Duplex – DJ YAROUSH. Poté se už představí náš hlavní host, kterým bude brilantní australský producent – DJ SYDNEY (djsydney.co.uk). Ten je nyní bookován do zemí celého světa. Namátkou: Anglie, USA, Polsko, Spojené Arabské Emiráty, Brazílie, Austrálie, Španělsko, Egypt, Itálie, Chorvatsko, Gruzie apod. Jeho jméno se objevuje na plakátech vyhlášených festivalů a klubů vedle velikánů jako Fat Boy Slim, Erick Morillo, Deep Dish, Roger Sanchez, Bob Sinclair, Spiller, Tiesto, Kid Massive, Ida Engberg a takto bychom mohli pokračovat. I přes tak nabitý program však najde čas pro svou vlastní neméně úspěšnou produkci. Jeho tracky se několikrát umístily v top žebříčcích hudebního portálu Beatport. Sydneyho charisma, šarm a energie z něho sálající vás zaručeně uchvátí a buďte si jistí, že při jeho setu nezůstanete v klidu. Po půlnoci se o vás už postará populární dvojka Djs TOMMY ROGERS &PEET a ráno pak i energický DJ TEXX, se kterým se protancujete až do svítání. Druhá stage se bude celý večer otřásat v rytmu RnB, pod taktovkou DJe LP. Pokud chcete zažít silvestra v netradičním stylu, je Duplex jednoznačně tou správnou volbou!

 

Začátek: 20.00 / Welcome drink do půlnoci zdarma!

Pořadatel: http://www.duplex.cz/

Facebook