Pražské jaro 2011 - Dárková poukázka

Pražské jaro 2011 - Dárková poukázka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Poukázka - Pražské jaro. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cena: 300, 500, 1.000, 2.000 Kč

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dárkové poukázky je možné využít k nákupu vstupenek pouze na koncerty 66. festivalu Pražské jaro, které jsou v prodeji v pokladně Pražského jara v Rudolfinu, ve všech prodejních místech sítě Ticketpro (kromě poboček Tipsport).¨

V případě zakoupení vstupenky ve vyšší hodnotě je nutno hodnotu vstupenky doplatit, v případě zakoupení vstupenky v nižší hodnotě peníze zpět nevracíme. Poukázka je nevratná a nelze ji vyměnit za hotovost nebo jiné dárkové poukázky či poukázky Ticketpro s delší dobou platnosti..Poukázka je platná do 4. 6. 2011.

Prodej poukázek bude probíhat prostřednictvím www. ticketpro.cz, ve všech pokladnách Tickertpro a od 13.12. i v pokladně Pražského jara v Rudolfinu.

Facebook