Pražské jaro 2010 - Ewa Kupiec, kvarteto Piotra Plawnera

Pražské jaro 2010 - Ewa Kupiec, kvarteto Piotra Plawnera

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Komorní hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ewa Kupiec - klavír, kvarteto Piotra Plawnera, Jiří Hudec - kontrabas

Změna na večeru Ewy Kupiec 1. června

 

Vzhledem k neočekávaným termínovým kolizím k nastudování programu komorních verzí Chopinových klavírních koncertů dochází ke změně v sestavě doprovázejících partnerů polské sólistky. Namísto původně ohlášeného Pražákova kvarteta nastuduje Ewa Kupiec tento program ještě před příjezdem do Prahy v Polsku s tamními předními hráči. Primáriem této sestavy bude šestatřicetiletý houslový virtuos Piotr Plawner, vítěz známé Wienawského soutěže v Poznani a 44. ročníku prestižní ARD soutěže v Mnichově (1995). Piotr Plawner je častým hostem předních polských symfonických i komorních orchestrů, ale vystupoval také např. se Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks, Südwestrundfunk Radio-Sinfonieorchester Stuttgart, Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo nebo Sinfonia Helvetica. Nahrál na CD kompletní houslové dílo Karola Szymanowského a s Ewou Kupiec pro společnost Hänssler Classic dvojalbum se skladbami pro housle a klavír Grażyny Bacewiczové. Jedna z nich - Sonáta č. 4 - zazní na tomto večeru namísto plánovaného Janáčkova kvartetu.


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KOMORNÍ HUDBA

Fryderyk Chopin: Klavírní koncert e moll
Leoš Janáček: Smyčcový kvartet č. 2 “Listy důvěrné”
Fryderyk Chopin: Klavírní koncert f moll

Fotky a videa

Facebook