HC Energie Karlovy Vary x Salavat Julajev UFA (přípravné utkání)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Hokej. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Extraliga 2016/2017: PSG Zlín (domácí hokejová utkání)

ZMĚNA

Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín

24.02.201703.03.2017

Bílí Tygři Liberec (domácí hokejová utkání)

Home Credit Arena, Liberec

26.02.201730.04.2017

Nejznámějšími hráči současného týmu jsou brankář Lukáš Mensator a útočníci Lukáš Pech, Petr Kumstát, Václav Skuhravý a Jan Košťál.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

HC Energie Karlovy Vary by založen v roce 1932 jako Slavia K. Vary a v letošní hokejové sezoně tak oslaví 80. výročí od svého založení. V létech 1951 – 1956 hrál nejvyšší soutěž tehdejšího Československa. Po sestupu klub dlouho působil ve druhé nejvyšší soutěži, ale nejhorší roky zažil v osmdesátých letech minulého století, kdy se propadl až do krajského přeboru. Obrat nastal začátkem 90.let, kdy nejprve postoupil od II. ligy, poté do I. ligy a v roce 1997 I. ligu vyhrál, ovšem v baráži o extraligu podlehl Opavě 3:4 na zápasy. V červnu 1997 dostal klub nabídku odkoupit extraligu od Olomouce a tuto nabídku přijal. V roce 2008 se Energie poprvé probojovala do finále extraligy, když ve finále prohrála se Slavií Praha v rozhodujícím sedmém utkání. O rok později se oba kluby potkaly ve finále extraligy znovu a po vítězství 4:2 se Energie radovala z prvního mistrovského titulu. V roce 2009 se karlovarští hokejisté přestěhovali ze starého zimního stadionu do moderní KV Areny. Nejznámějšími hráči současného týmu jsou brankář Lukáš Mensator a útočníci Lukáš Pech, Petr Kumstát, Václav Skuhravý a Jan Košťál.

Facebook