Night of Warriors XI

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Galavečer bojovníků Night of Warriors pořádá již 11. ročník! Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů.

Termíny a místa konání:

Home Credit Arena, Liberec | Zobrazit na mapě

27.5.2017 18:00 Home Credit Arena Vstupenky

Vstupenky ZTP/P lze zakoupit pouze v místě konání.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Galavečer bojovníků Night of Warriors pořádá již 11. ročník! Těšit se můžete na hvězdy profesionální MMA a kickboxu. V ringu se představí Jan Malach, Tomáš Penz, Michal Krčmář, Davida Vinše, Pyotr Nakonechný, Piotr Biały a spousta dalších bojovníků z Polska, Rakouska, Německa a Ukrajiny. Zápasit se bude o tři tituly: dvakrát v kategorii Mistr Evropy a dále pak o světový titul asociace WKU. Předzápasy začínají již v 18.00 hodin, hlavní zápasy pak vypuknou od 19.00 hod. Night of Warriors je výjimečné především atmosférou, která je nesrovnatelná s těmi, kteří jsou k vidění na jiných večerech bojových umění nebo i jiných sportovních akcích v ČR. 

Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů. Cílem je tak vždy na prvním místě naplnit očekávání diváků a přinést jim takové zápasy, které vyvol&a acute;vají jejich emoce, namísto budování nepřemožitelných jmen. Zápasníci proto vždy čelí novým a těžkým výzvám a jejich publiku vše prožívá s nimi.

Facebook