Noc válečníků

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Simply the Best 14

Top Hotel Praha, Praha

29.04.2017

Night of Warriors XI

Výhodný nákup

Home Credit Arena, Liberec

27.05.2017

Rádi bychom Vás pozvali již na 11. Noc Válečníků, která se bude konat v kladenské sportovní hale 17. prosince 2015 od 19:00. Během tohoto galavečera se proti sobě utkají borci z ČR i ze zahraničí. Z velké části zde nastoupí ti nejlepší Kladenští a Slánští bojovníci v nejpopulárnějším stylu bojových umění K-1, MMA a Boxu.

VIP vstupenky včetně stolů jsou k prodeji na čísle: 777 357 382

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rádi bychom Vás pozvali již na 11. Noc Válečníků, která se bude konat v kladenské sportovní hale 17. prosince 2015 od 19:00. Během tohoto galavečera se proti sobě utkají borci z České republiky i ze zahraničí. Z velké části zde nastoupí ti nejlepší Kladenští a Slánští bojovníci v nejpopulárnějším stylu bojových umění K-1, MMA a Boxu. V průběhu večera je zároveň opět připraven bohatý doprovodný program.

Fotky a videa

Facebook