GHMP Výstava: Ján Mančuška - První retrospektiva

GHMP Výstava: Ján Mančuška - První retrospektiva

ve dnech 17.6.-11.10.2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Magičtí Lucemburkové

Karolinum, PRAHA 1

23.03.201729.04.2017

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

28.04.201731.12.2017

Výstava jedné z klíčových osobností porevoluční vlny českého současného umění, dnes již nežijícího Jána Mančušky (1972–2011), seznámí veřejnost mimo jiné s díly, která vytvořil a vystavil na mezinárodních výstavách i v evropských a amerických muzeích, z nichž řada bude v Čechách vystavena poprvé.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Výstava jedné z klíčových osobností porevoluční vlny českého současného umění, dnes již nežijícího Jána Mančušky (1972–2011), seznámí veřejnost mimo jiné s díly, která vytvořil a vystavil na mezinárodních výstavách i v evropských a amerických muzeích, z nichž řada bude v Čechách vystavena poprvé. V Mančuškově tvorbě se prolínají rozličné umělecké obory – literatura, film, konceptuální umění, divadlo, instalace, video a text. V instalacích často osamostatňuje text jako objekt, zkoumá různé možnosti nelineárního čtení a intenzivně se rovněž zabývá reflexí filmového a divadelního jazyka.

Facebook