Tutanchamon Jeho hrob a poklady - komentovaná prohlídka Vlastimil Vrtal

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

02.05.201731.12.2017

19th International Tattoo Convention Prague

Průmyslový palác, Praha

19.05.201721.05.2017

Egyptolog a klasický archeolog. Egyptolog a klasický archeolog. Od roku 2009 se účastní na archeologických výzkumech v Súdánské republice, od roku 2011 potom v rámci svého zaměstnání v Národním muzeu – Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Egyptolog a klasický archeolog. Od roku 2009 se účastní na archeologických výzkumech v Súdánské republice (Wad Ben Naga), od roku 2011 potom v rámci svého zaměstnání v Národním muzeu – Náprstkově muzeu asijských, afrických a amerických kultur.

Facebook