New Year´s Eve 2012 - Silvestr 2012

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Silvestr / Novoroční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Travesti show - Crazy Godness + Disco DJ Bratři v triku

Hudební klub Palmovka, Praha 8

26.02.2016

Great Organ Music

Kostel Nejsvětějšího Salvátora, Praha 1

03.03.201628.11.2016

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

NEJVĚTŠÍ SILVESTROVSKÁ OSLAVA V PRAZE!

Vstupenky jsou v prodeji v několika cenových vlnách a kategoriích. Nejlevnější vstupenky na plochu lze zakoupit od 5. 8. už za 399 Kč; jejich cena se bude postupně zvyšovat.

 

ceny vstupenek:
plocha/stání: od 399 Kč (vstupné se zvyšuje)

Cena na místě 999 Kč (do 23h)


VIP: 1.500 Kč
GOLD – ALL INCLUSIVE: 2.500 Kč

 

*VIP*: 1.500,- Kč

Vstupenka opravňuje ke vstupu na speciální terasu (a také na plochu), která bude umístěna naproti hlavní stagi, k dispozici zde bude vlastní bar.

 

*GOLD – ALL INCLUSIVE* ("sektor B): 2.500,- Kč

Vstupenka zahrnuje vstup na GOLD terasu (a také na plochu) v přímým výhledem na hlavní stage. Dále obsahuje neomezenou konzumaci alko/nealko nápojů v rámci vlastních barů GOLD terasy. Výhodou je také samostatný vchod do haly s rychlým odbavením, sezení a oddělené WC v rámci terasy a oddělená šatna zdarma.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

New Year´s Eve 2012 v Průmyslovém paláci

DJs:
MICHAEL BURIANwww.michaelburian.com
LUCCAwww.lucca.cz
LAYDEE JANEwww.laydeejane.eu
MICHAL POLIAKwww.michalpoliak.com
BRIANwww.kiddiesel.com
ENRICOwww.djenrico.cz
JOHN CULTERwww.johnculter.com

Největší letošní silvestrovská party NEW YEAR'S EVE PRAGUE 2012 má své místo a kompletní line up! 31. 12. 2011 obsadí Průmyslový palác na pražském výstavišti česká DJská špička v sestavě Michael Burian, Lucca, LayDee Jane, Michal Poliak, Brian, Enrico a John Culter. V pravém křídle paláce s kapacitou pro více než 6000 návštěvníků se odehraje halová akce, která bude tím pravým tanečním rozloučením s rokem 2011. Tento rok nemusíte zdlouhavě plánovat, kam do klubu a v kolik vyrazit, abyste stihli hrát toho či onoho DJe. Ty nejlepší domácí DJe totiž uslyšíte o silvestrovské noci exkluzivně pouze v Průmyslovém paláci během desetihodinového maratonu.

www.nye2012.cz
www.facebook.com/nye2012

Průmyslový palác byl po pečlivé úvaze vybrán jako ideální prostor pro tuto akci. Svým zázemím, komfortem a vybaveností má největší předpoklady k tomu, že všichni zažijeme opravdu skvělou party. To vše navíc v  nádherných prostorách. Výborná poloha Průmyslového paláce přímo v centru Prahy, rychlá dostupnost v rámci MHD a velké parkoviště přímo u haly jsou jen plus pro všechny návštěvníky. Kdo zde zažil např. velmi úspěšnou premiéru halovky Trancefusion, tak nám dá určitě za pravdu.
Již od letních měsíců plánuje produkční tým sestavu celého prostoru od mohutného světelného parku až po speciálně modelované bary a dekorace.


Pořádá Live61 a Student Zone
www.live61.com
www.istudentzone.cz
info@live61.com

Fotky a videa

Facebook