Adventní koncerty

Adventní koncerty

E. Farná, Š. Rak, 4Tet, Hradišťan a další

Již tradiční adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem se po roce vrací do moravských kostelů. Přijďte si vychutnat příjemnou vánoční atmosféru a finančně tak podpořit děti, které se díky vlastní píli a soustavné přípravě na koncertech samy podílejí.

Akce:

Adventní koncert: Ilona Csáková

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně Ilony Csákové za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

Farní kostel Narození Panny Marie, Orlová

08.12.2016

Adventní koncert: Ewa Farna

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně Ewy Farné za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

Evangelický Kristův kostel, Ostrava

12.12.2016

Adventní koncert: 4TET

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně v rámci vystoupení 4TETu na Adventním koncertu za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

Evangelický Kristův kostel, Ostrava

13.12.2016

Adventní koncert: Hradišťan & Jiří Pavlica

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru. Přijďte si poslechnout populární i vánoční písně v podání uskupení HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica za doprovodu dětského pěveckého sboru a zažít tak jedinečný kulturně-hudební zážitek.

Evangelický kostel, Frýdek-Místek

14.12.2016

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

·         Štěpán Rak - Karviná

·         Radka Fišarová a Tomáš Savka

·         Ilona Csáková

·         Ewa Farná

·         4TET

·         Hradišťan & Jiří Pavlica

 

 

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://www.madleine.cz
Pořadatel: http://www.madleine.cz

Facebook