Galadegustace

Galadegustace
PRAGUE WINE WEEK 2017 - Prague Wine Week je jedinečný a výběrový festival vín, vinařství a gastronomie. Galadegustace proběhne ve čtvrtek 2. 2. 2017 od 16 do 20 h v Jalta Boutique Hotel, Václavské náměstí 45, Praha 1. 

Termíny a místa konání:

Hotel Jalta, Praha | Zobrazit na mapě

2.2.2017 16:00 Hotel Jalta Vstupenky

V ceně vstupenky je vstup na Galadegustaci medailových vín ze soutěže Prague Wine Trophy za osobní účasti vinařů a zástupců vinařství z celého světa, která se koná v Jalta Boutique Hotelu, Václavské náměstí 45, Praha 1, ve čtvrtek 2. 2. 2017 od 16 do 20 h. 

Na Galadegustaci je možné ochutnat vzorky z největší mezinárodní soutěže vín v ČR - Prague Wine Trophy. K ochutnání bude cca 500 vín. Jde o volnou degustaci.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Prague Wine Week 2017

30. 1. — 5. 2. 2017

Prague Wine Week je jedinečný a výběrový festival vín, vinařství a gastronomie.

Na přelomu ledna a února se v Praze jako každoročně uskuteční tento festival v podobě již desáté Galadegustace medailových vín prestižní mezinárodní soutěže Prague Wine Trophy 2016, opět bude možnost ochutnat degustační meníčka ve vybraných restauracích. I po desáté budou součástí akce prezentace vinařství a dovozců. Po celý týden se budou v pražských restauracích, vinných barech a vinotékách profesionálové i milovníci vína potkávat nad skleničkou skvělého vína. 

Galadegustace proběhne ve čtvrtek 2. 2. 2017 od 16 do 20 h v Jalta Boutique Hotel, Václavské náměstí 45, Praha 1. 

Facebook