Spejblovo hudební zmatiné

Spejblovo hudební zmatiné

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Divadlo pro děti. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hurvínkovo cesta do Tramtárie

Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha 6

30.04.201730.04.2017

S kouzly kolem světa

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

30.04.201727.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Osm tónů stupnice a jubilejních osmdesát let společného profesionálního působení znamenalo pro naše dřevěné protagonisty nejen chvíle plné souznění, ale zcela zákonitě při něm zazněly i tóny mollové. Přesto je nosový bass pana Spejbla i nadále přehlušován někdy dotěravým „sprachgesangem“ paní Kateřiny. Mániččino staccato, drží svůj krok v duetu s Hurvínkovou, někdy ještě pubertou poznamenanou fistulkou. A nesmíme zapomenout na hlasy divé přírody, když se do debaty kakofonicky zapojí i chlupatý přítel člověka – Žeryk.
Přesto si naše pětice při svých disputacích a toulkách po jevišti i po osmdesáti letech stále ještě hraje do noty!
Naše dospělé diváky proto zveme ku shlédnutí hudebního zmatiné pana Spejbla, Hurvínka, Máničky, paní Kateřiny a Žeryka, které je okořeněno loutkovými čísly rovněž inspirovanými hudbou.

Facebook