Vyhlídkový let Blaník L13

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Zážitky. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ladies Night - Dream Men Show

Různá místa v ČR

28.04.201717.06.2017

Helicopter Show a Rally Show 2017

Hradec Králové,

13.05.2017

Cena: 1.700 Kč

Vyhlídkový let Blaník L 13 Vivat - aerovlek a let 15-20minut.

Další podrobnosti a rezervace termínů na Tel. 724 313 313 nebo marketa@tandemovy-seskok.cz

 

Na předem zvolenou trasu (dle nabídky či dle individuálního přání) je zapotřebí přijet s časovým předstihem, minimálně 15 minut před odletem. Cestující se při nastupování, během letu a při opuštění letadla řídí instrukcemi posádky a musí mít zapnuté bezpečnostní pásy.

 Podmínky a vybavení

Děti do 15 let se mohou letu zúčastnit pouze se souhlasem dospělých osob. Děti od 2 do 4 let se mohou zúčastnit letu pouze v doprovodu osoby starší 18 let, na společném sedadle. Cestující jsou povinni řádně zhodnotit svůj aktuální zdravotní stav s ohledem na srdeční vadu, vysoký krevní tlak, závratě, nachlazení a jiné indispozice, které mohou negativně ovlivnit člověka během letu.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

TYP LETADLA bezmotorový kluzák L13 Vivat

 Vyhlídkové lety lze realizovat celoročně.

Start je na letišti Dlouhá Lhota u Příbramy.

Trasu je možno zvolit individuálně.

Mezi oblíbené cíle pro vyhlídkové lety patří Karlštejn, Konopiště, Žebrák, Točník, vodní nádrž a zámek Orlík, brdské hřebeny, město Příbram s bazilikou Svatá hora a přehradní nádrže na řece Vltava. Během letu je možné fotografovat přes čiré sklo kabiny letounu. Vaše fotografické album tak můžete obohatit o cenné úlovky.

Facebook