Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v ČR. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Akce:

Harlem Globetrotters

Harlem Globetrotters se opět vrací do Evropy, kde svou strhující show předvedou rovněž i v České republice. Do liberecké Home Credit Areny se vrací basketbalová show po devíti letech, naposledy zde byla v roce 2008. Basketbalová show týmu Harlem Globetrotters je skvělý a fantastický zážitek, na který se vyplatí vyrazit společně s celou rodinou.

Home Credit Arena, Liberec

09.05.2017

Alexandrovci - European Tour 2017

Liberecká Home Credit Arena přivítá opět světoznámý ruský armádní soubor ALEXANDROVCI. Celkem 14 koncertů v 10 městech ČR se uskuteční v květnu 2017.

Home Credit Arena, Liberec

19.05.2017

Night of Warriors XI

Galavečer bojovníků Night of Warriors pořádá již 11. ročník! Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů.

Home Credit Arena, Liberec

27.05.2017

Výhodný nákup

A-Styl Show 2017 "Pozdravy ze světa"

A-styl Liberec, to je největší taneční škola v regionu, mnohonásobní mistři ČR ve street dance, cheerleadingu i sportovním aerobiku vás zve na jedinečnou taneční show zpracovanou do originálního příběhu. Letošní show uvádí herec Karel Zima, který vás v roli pošťáka zavede na různá místa světa.

Home Credit Arena, Liberec

11.06.2017

Queenie

Jedna z nejúspěšnější Queen tribute kapel v České republice a jedna z nejlepších Queen tribute kapel na světě zamíří v polovině června do liberecké Home Credit Areny. Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus.

Home Credit Arena, Liberec

15.06.2017

FCI Agility World Championship 2017

Začátkem října roku 2017 se v Home Credit Areně uskuteční Mistrovství světa v agility 2017.  Od 5. do 8. října 2017 bude liberecká Home Credit Arena hostit kolem 500 závodníků se psy z více než 40 zemí z celého světa. I v Česku je tento sport stále populárnější a čeští závodnici patří ke světové špičce. 

Home Credit Arena, Liberec

05.10.2017 - 08.10.2017

Kabát Turné 2017

Kapela Kabát vyráží po čtyřech letech v průběhu měsíců říjen a listopad roku 2017 na halové Turné, kde navštíví celkem neuvěřitelných devatenáct měst vč. dvou koncertů na Slovensku. Do liberecké Home Credit Areny dorazí legendární kapela v sobotu 28. října 2017.

Home Credit Arena, Liberec

28.10.2017

Chinaski „Není nám do pláče tour 2017“

Chinaski odtajňují Není nám do pláče - první singl z jarního alba a ohlašují podzimní turné. V rámci turné se 14. listopadu 2017 zastaví i v liberecké Home Credit Areně.

Home Credit Arena, Liberec

14.11.2017

Popelka na ledě

Kouzelný muzikál na ledě. Velkovýpravné představení, jenž  nemá ve světě obdoby! Nejoblíbenější příběh o Popelce jako muzikál na ledě, se po velkém úspěchu na turné v Čechách i v zahraničí, vrací do několika českých a slovenských měst!

Home Credit Arena, Liberec

29.11.2017

Muzikál Elsa a Anna

ELSA A ANNA - nejkrásnější muzikál všech dob pro děti a celou rodinu!

Home Credit Arena, Liberec

06.12.2017

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Home Credit Arena jednou z nejmodernějších multifunkčních hal v České republice. Vzhledem k svým multifunkčním vlastnostem je ideálním zázemím pro sportovní i kulturní akce, veletrhy i konference. Od svého dokončení v roce 2005 se stala stěžejním kulturně-společenským místem v regionu libereckého kraje a vydobyla si stabilní místo na pořadatelském a produkčním trhu. Ročně se v ní uskuteční téměř sto akcí domácího i mezinárodního charakteru.

Home Credit Arena je domovským stánkem progresivního hokejového klubu Bílí Tygři Liberec, který pravidelně bojuje o nejvyšší příčky extraligy ledního hokeje.

Prohlédněte si nabídku našich akcí a přijďte si k nám užít sportovní i kulturní zážitky!

Kde:

  • Home Credit Arena, Jeronýmova 494/20, Liberec

Web: http://www.sportparkliberec.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/homecreditarena/

Fotky a videa

Facebook