Depeche Mode

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Operators (CAN)

MeetFactory, Praha 5

07.10.2016

Cena: 1.190 - 3.499 Kč

Depeche Mode podnikne v létě příštího roku obří turné po celé Evropě a nepochybně půjde o hudební vrchol roku 2013. V Praze vystoupí 23.7.2013. Před DEPECHE MODE vystoupí CHVRCHES

DEPECHE MODE – KLUBOVÁ SEDADLA PRÁVĚ V PRODEJI

Do prodeje se uvolnily vstupenky na koncert DEPECHE MODE, který se uskuteční 23/7/2013 v pražské Synot Tip Aréně.

Jedná se o klubová sedadla a v ceně  3 499 Kč je zahrnuto nejlepší místo k sezení  na tribuně + pití. Občerstvení lze dokoupit.

Případní zájemci mohou napsat na ticket@ticketpro.cz nebo jana.kyhos@livenation.cz.

 

DEPECHE MODE - předběžný časový harmonogram koncertu
(časy se ještě mohou lehce změnit)

Otevření areálu:    17:00 

CHVRCHES:          18:45 - 19:15  

Set Change:           19:15 - 19:45

DEPECHE MODE:   19:45 - 22:00 

Orientační mapku areálu najdete v galerii

 

"Při zakoupení E-Ticketu nebude možnost pozdější výměny za klasickou vstupenku, E-Ticket je již platná vstupenka."

 

Při platbě vstupenek platební kartou bude částka navýšena o poplatek za platební kartu (2,8% vč. DPH)

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DEPECHE MODE OZNAMUJÍ SVĚTOVÉ TURNÉ! TURNÉ PO STADIONECH V EVROPĚ ODSTARTUJE 7. KVĚTNA 2013.

Depeche Mode, kapela, která podstatně ovlivnila vývoj zvuku současné hudby, podnikne v létě příštího roku obří turné po celé Evropě a nepochybně půjde o hudební vrchol roku 2013. Turné obsáhne i Českou republiku i Slovensko.

Dave Gahan, Martin Gore a Andy Fletcher odehrají 34 velkolepé koncerty v 25 evropských státech pro více než 1,5 milionu fanoušků a následně se turné přesune do Severní Ameriky. Turné odstartuje v úterý 7. května 2013 koncertem pod širým nebem v izraelském Tel Avivu  v Hayarkon Parku.

Další data zahrnují berlínský Olympijský stadion, Stade de France v Paříži, Stadion Lokomotiv v Moskvě, Olympijský stadion v Římě nebo pražskou Synot Tip Arénu. Evropská část turné skončí 29. července v Minsku.

Půjde o první živá vystoupení Depeche Mode od jejich velmi úspěšného „Tour Of The Universe“, které kapela absolvovala v letech 2009 - 2010 a během kterého odehrála 142 koncertů. Na tomto turné se prodalo rekordních 2,5 milionu vstupenek.

Depeche Mode slaví přes tři desetiletí na hudebním vrcholu s více než 100 miliony prodaných nosičů. Depeche Mode strávili většinu letošního roku prací na dlouho očekávaném třináctém studiovém albu, které by mělo vyjít na jaře příštího roku. Album vyjde tři roky od 

vydání dosud poslední desky s „hypnotizujícími“ písněmi nazvané „Sound Of The Universe“ z roku 2009.

"Z nového alba jsem nadšený," řekl Dave Gahan, "a již se nemohu dočkat, až opět vyrazíme na turné".

 

Před DEPECHE MODE vystoupí CHVRCHES

Datum: 16.07.13

Chvrches  je skotská elektropopová  kapela z Glasgow fungující od roku 2011. Skupina tvoří  Lauren Mayberry (zpěv, syntezátory), Iain Cook (syntezátory, kytara, basa, zpěv) a Martin Doherty (syntezátory, samplery, zpěv).

V roce 2013 se Chvrches umístili na pátém místě v soutěži nejslibnějších talentů nové hudby televize BBC  . V březnu tohoto roku vydali EP „Recover“.  Vydání debutového alba, které se bude jmenovat „The Bones of What You Believe“  je naplánováno na 23.září 2013.

Hudební styl, kterým se  Chvrches prezentují, bývá označován jako synthpop nebo elektronika. Jejich tvorbu ovlivnili umělci a kapely jako Prince, Tubeway Army, Robyn, Laurie Anderson, Depeche Mode, Kate Bush, nebo Elliott Smith.

http://chvrch.es

Fotky a videa

Facebook