Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Apokalypsa slaví 18let!!!!! Přinášíme Vám 43. díl indoor festivalu Apokalypsa.Ten proběhne 24.11.2017 v brněnském Bobycentru. 43. edice přinese velmi výjimečné umělecké obsazení a velkou oslavu, na kterou nezapomenete! Je to neskutečné, ale tento projekt v roce 2017 oslaví 18let a potvrzuje prvního headlinera : CHRIS LIEBING

Termíny a místa konání:

Bobycentrum, Brno | Zobrazit na mapě

24.11.2017 Bobycentrum -Základní Vstupenky
24.11.2017 Boby centrum - VIP Vstupenky
24.11.2017 Boby centrum - VIP GOLD Vstupenky

Vstupné se bude postupně zvyšovat:

Základní: od 490 Kč

VIP: od 999 Kč

VIP GOLD: 2.499 Kč

 

VIP ZAHRNUJE

•       VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 

•       vlastní terasa (leva galerie) s přímým výhledem na hlavní stage 

•       hlídané a soukromé WC

•      vlastní koridor při vstupu do Bobycentra 

 

VIP GOLD ZAHRNUJE

•      můžete navštěvovat přímo hlavní stage a užívat si akci za zády světových Djs (styl BOILER ROOM)

•      zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů

•      samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front

•      vlastní terasa (pravá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením 

•      zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 

•      hlídané a soukromé WC

•      zdarma catering & fruits & party crackers 

•      možnost navštěvovat také VIP prostor (levá galerie) , kde jsou tyto výhody :

                                - VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 

                                - vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CHELINA MANUHUTU headlinerem III.pódia 18ti leté Apokalypsy! Chelina Manuhutu poprvé v ČR, exkluzivně na Apokalypse 18 Years Anniversary!

Absolutní hype v roce 2016 zažila holandská djka a aktivní producentka, Chelina Manuhutu! Ta svoji premiéru v rámci naší země odehraje 24. listopadu 2017 v Brně, Bobycentru, na třetím deep/tech-house pódiu Apokalypsy.

Chelina Manuhutu vystoupila na místech, o kterých se mnoha ostatním DJům jenom sní - za svoji kariéru již absolvovala turné po USA, Španělsku, Mexiku, Anglii, na Ibize exkluzivně vystoupila při západu slunce v klubu Mambo, svojí rezidenturu držela také v klubu Space a samozřejmě, pravidelně vystupuje ve svém rodném Amsterdamu.

Představujeme Vám další světové jméno, které “chytáme” před velkým kariérním “boomem", podobně, jako tomu bylo například u francouzského DJe a producenta Worakla! 

 

APOKALYPSA slaví 18 let a potvrzuje prvního headlinera : CHRIS LIEBING

S velkou radostí Vám oznamujeme prvního umělce oslav 18ti let Apokalypsy, která je naplánována na 24.listopadu 2017 do brněnského Bobycentra.

Na hlavním pódiu ve svým LivePA setu vystoupí ikona tětžkotonážního techna a zakladatel labelu CLR, propagátor živých vystoupení, jedna z nejdůležitějších postav světové techno scény, matador a legenda, Chris Liebing!

Úsměv dokořán, surové německé techno a světoznámá značka CLR, která patří mezi leadery světového techno zvuku. Chcete-li se o tomto propojeném organismu, poháněném přísným techno diktátem, dozvědět více, nezbývá Vám nic jiného, než si zakoupit vstupenku na 18 let Apokalypsy a dorazit 24.11. do Bobycentra!

 

Hudební obsazení celého 43. dílu se bude zveřejňovat postupně, a to na oficiálním kanálu htpps://www.facebook.com/ApokalypsaOfficial

Fotky a videa

Facebook