Silvestr 2016

Poslední den v roce se uskuteční v Brně největší silvestrovská oslava příchodu nového roku za účasti předních djs ze zahraničí i nejpopulárnějších djs z ČR. Po loňském beznadějně vyprodaném Brněnském Silvestru v Sono Centru se pořadatelé pro letošní rok rozhodli k návratu na původní místo, do nejoblíbenější tuzemské taneční areny - do brněnského Bobycentra.

Termíny a místa konání:

Laser Show Hall Boby centrum, Brno | Zobrazit na mapě

31.12.2016 20:30 Laser Show Hall Bobycentrum Vstupenky
31.12.2016 20:30 V.I.P. Vstupenky

► VSTUPENKY zakoupíte v následujících vlnách:

  • První vlna do 31.8. → standard 490,-  // VIP 660,-
  • Druhá vlna do 30.9. → standard 550,- // VIP 690,-
  • Třetí vlna do 31.10. → standard 590,- // VIP 770,-
  • Čtvrtá vlna do 18.12. → standard 660,- // VIP 890,-
  • Pátá vlna do 31.12. → standard 690,-
  • Boiler WOW tickets 1.11. - 31.12. → 1.390,- (V PRODEJI OD 1.11.2016)

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

• VIP obsahuje:

★Vstup do VIP zóny - vrchní balkóny - jedinečný výhled na vystupující
★Silvestrovské akční drinky
★Drobné občerstvení
★Šatna zdarma

• Boiler WOW tickets:

★Vstup do speciální zóny na pódiu za DJem

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Silvestr 2016 Bobycentrum Brno -  Lasershow Hall – největší Silvestr v ČR

31.12.2016 od 20.30 hod

Poslední den v roce se uskuteční v Brně největší silvestrovská oslava příchodu nového roku za účasti předních djs ze zahraničí i nejpopulárnějších djs z ČR. Po loňském beznadějně vyprodaném Brněnském Silvestru v Sono Centru se pořadatelé pro letošní rok rozhodli k návratu na původní místo, do nejoblíbenější tuzemské taneční areny -  do brněnského Bobycentra.  Bobycentrum s kapacitou až 4000 lidí je výrazně vhodnější prostor pro tak velkou akci a navíc místo prošlo kompletní rekonstrukcí. Nabízí nejmodernější projekční LED stěny, špičkový zvuk, bary, světla, lasery, kvalitní parkování a moderní zázemí.

V těchto dnech pořadatelé dokončují celkový koncept silvestrovské oslavy, který slibuje  jedinečný zážitek nejen po hudební, ale i vizuální stránce. Pro začátek můžeme prozradit, že letošní line up neobsadí pouze ti nejlepší z naší taneční scény, ale objeví se také velké zahraniční hvězdy. Stejně, jako tomu bylo v předešlých letech, nabídneme 2 VIP zóny, nově pro nejrychlejší zájemce tzv. Boiler Tickets a standardní vstupenky.

Kompletní obsazení bude oznámeno 1.9.2016, těšíme se na vás! 

Facebook