Bloody Sexy Halloween VIII

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Fantastický úspěch loňské vyprodané akce Bloody Sexy Halloween VII., během premiérového ročníku ve Fóru Karlín, byl pouze ukázkou toho, co vás letos teprve čeká…

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

28.10.2016 Forum Karlín Praha Vstupenky
28.10.2016 Forum Karlin - VIP Vstupenky
28.10.2016 Forum Karlín - VIP All Inclusive Vstupenky

Základní vstupenka: zahrnuje vstup na hlavní plochu. Vstup od 18 let

 

VIP vstupenka:

obsahuje vstup na hlavní plochu a dolní VIP balkon, welcome drink do 24:00, rychlou VIP řadu na vstupu a šatnu zdarma.

 

VIP ALL INCLUSIVE:

vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci nápojů na baru (včetně alko i nealko nápojů), vstup na horní VIP All Inclusive balkon, hlavní plochu, rychlou VIP řadu na vstupu a šatnu zdarma.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

✚ Poznačte si datum: Pátek 28. ŘÍJEN 2016 ✚

Fantastický úspěch loňské vyprodané akce Bloody Sexy Halloween VII., během premiérového ročníku ve Fóru Karlín, byl pouze ukázkou toho, co vás letos teprve čeká… 

Hlasitější, větší, lepší než kdy jindy! Neuvěřitelné kostýmy a masky, energetická ohňová show, světla a ultra sexy vystoupení jako nikdy jindy udělají z této noci pěkně pekelnou party, která vás dostane od samého začátku až do konce. Nenechte si ujít 8. ročník největší halloweenské události, jaká se kdy v ČR konala.

Fotky a videa

Facebook