VINAI v SaSaZu - Magnetic Club Life

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

ANDY C All Night feat. MC Tonn Piper

Roxy, Praha 1

30.09.2016

Few Nolder (Get Physical/LTU)

Roxy, Praha 1

01.10.2016

Cena: Předprodej byl již ukončen, vstupenky zakoupíte v místě konání

Bratrské producentské duo VINAI již dvakrát na MAGNETIC Festivalu dokázalo, že umí udělat tu nejlepší show. Je tedy nejvyšší čas, aby pánové Alessandro a Andrea Vinai dokázali, že v klubu to bude ještě větší peklo než na festivalu!

VIP vstupenka opravňuje ke vstupu na VIP balkon, který nabízí nejlepší výhled, sezení a vlastní bary. Počet vstupenek je limitován na omezený počet návštěvníků pro jejich lepší komfort

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bratrské producentské duo VINAI již dvakrát na MAGNETIC Festivalu dokázalo, že umí udělat tu nejlepší show. Aby také ne, když právě Česká republika patří (samozřejmě po rodné Itálii) k jejich nejoblíbenějším místům v Evropě. Na jejich sociálních sítích nenajdete žádnou vlajku jiného státu tak často, jako tu naši. V Praze natáčeli videoklip, představili několik novinek a při poslední návštěvě si přizvali i zpěváka Harrisona k live premiéře skladby Sit Down. Je tedy nejvyšší čas, aby pánové Alessandro a Andrea Vinai dokázali, že v klubu to bude ještě větší peklo než na festivalu!

Přináší MAGNETIC Club Life / LIVE61 s.r.o.


www.magneticclublife.com
www.magneticfestival.com

Fotky a videa

Facebook