Magnetic festival

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sóley (ISL)

Včasný nákup

MeetFactory, Praha 5

25.09.2015

Cena: VYPRODÁNO

Zimní edice MAGNETIC festivalu je VYPRODÁNA! Předprodej pro jarní edici MAGNETIC festivalu 2014 bude spuštěn 16.12.2013.

Zimní edice MAGNETIC festivalu je VYPRODÁNA!
Předprodej pro jarní edici MAGNETIC festivalu 2014 bude spuštěn 16.12.2013.
Do prodeje půjde iimitovaná série nejlevnějších vstupenek za 890 Kč a vstupenky VIP  - All Inclusive za 2.900 Kč.

 

Pro aktuální informace o vstupenkách a umělcích navštivte:
www.magneticfestival.com
www.facebook.com/magneticfestival
www.twitter.com/magneticfest

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zimní ediceMAGNETIC festivalu je tu! Výstavištní hala PVA EXPO Praha hude hostit další edici mezinárodního indoor festivalu elektronické hudby, který proběhne 20.12.2013. Hala se na jednu noc promění v gigantický taneční klub pro více jak 10.000 návštěvníků, kteří zažijí desetihodinovou show v podání těch nejlepších světových houseových DJs.   

Potvrzení umělci: 
AFROJACK
LAIDBACK LUKE
SIDNEY SAMSON
QUINTINO
DYRO
YVES V
BILLY THE KIT
JOHN CULTER


Po hvězdách jako Avicii, Steve Aoki nebo Hardwell přijíždí další velikán světové taneční scény – AFROJACK. Velikán nejen vzrůstem (208cm), ale především svou produkcí a významem pro vývoj současné elektronické hudby.
Pokud se podíváte na výčet jeho hitů, rozhodně vás nepřekvapí, že právě Nick van de Wall (Afrojack) je zároveň dvojnásobný držitel hudebních cen Grammy.
Jako producent vynikl na obou albech Davida Guetty (Nothing But The Beat a One Love). V roce 2011 zaútočil se skladbou Take Over Control, která mu otevřela ještě více možnosti pro spolupráci s popovými hvězdami (Pitbull, Ne-Yo, Beyonce, Leona Lewis). Následovaly hity No Beef, Can’t Stop Me, Rock The House, As Your Friend nebo aktuální novinka The Spark.  

Fotky a videa