Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra
Original Vintage Orchestra přináší noblesní show v rytmu swingu 20. let. Jedinečné je i zařazení originálních a energií nabitých big bandových úprav slavných moderních písní v dobovém stylu. Neopakovatelný zážitek umocní 17členný orchestr pod vedením charismatického hudebníka a zpěváka Petra Kroutila, jehož hosty budou Rosie Havelková, vokální trio Hot Sisters a losangeleská hvězda Chuck Wansley.

Termíny a místa konání:

klub Lávka, Praha | Zobrazit na mapě

26.3.2017 19:30 Klub Lávka Vstupenky
30.4.2017 19:30 Klub Lávka Vstupenky
14.5.2017 19:30 Klub Lávka Vstupenky
4.6.2017 19:30 Klub Lávka Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VELKÁ SWINGOVÁ NOC   s   ORIGINAL VINTAGE ORCHESTRA

 „Elegantní a přitom sexy, u toho musím být,“ říká režisér, scénárista a producent Jiří Vejdělek

·           Jedinečná noblesní show v rytmu swingu 20. let.

·           17členný orchestr uvádí to nejlepší, co doba nabídla – písně od Binga Crosbyho až po Duke Ellingtona. Navíc předvede big bandové úpravy slavných moderních písní v dobovém stylu, např. slavné Counting stars od OneRepublic, Get Lucky od Pharrell Williams, Valerie od Amy Winehouse.

·           Charismatický kapelník, výborný muzikant, excelentní zpěvák a vtipný a pohotový moderátor v českém i anglickém jazyce, to vše v jedné osobě zakladatel orchestru Petr Kroutil.

·           Elegantní a křehká sólistka Miss Rosie – Rozálie Havelková, dcera Ondřeje Havelky.

·           Energické a temperamentní vokální trio Hot Sisters.

·           Neopakovatelný sólový zpěvák Chuck Wansley, losangeleská hvězda, který tančil, zpíval a hrál v muzikálech na Broadwayi.

·           Originální okouzlující tanečnice v dobových kostýmech.

·           Romantické místo u Karlova mostu s úžasným výhledem na Pražský hrad.

·           Dvě hodiny neopakovatelného zážitku s 15minutovou přestávkou.

·           Ojedinělá příležitost pro všechny milovníky swingu i příznivce moderní hudby v elegantním a originálním provedení, které předčí Vaše očekávání.

Petr Kroutil - Jeden z nejvýraznějších a charizmatických swingových hudebníků u nás. Zakladatel Original Vintage orchestra. Saxofon a klarinet vystudoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka a na prestižní Berklee College Of Music v Bostonu.

Hot Sisters – Originální dívčí vokální trio. Jsou živým důkazem toho, že swing stále žije. Nebojí se zakomponovat do své hudby moderní prvky jako např. beatbox nebo udělat vtipný, do swingu laděný cover světových hitů.

„Vokální trojhlas a k tomu hot swing! Kdo by odolal?“  „Vocal harmony trio and hot swing! Who could resist?“

Chuck Wansley– Chuck vlastní hlas velkého rozsahu a obratnosti. Jeden z předních umělců v New Yorku, který působil i v muzikálech na Broadwayi. 

Miss Rosie– Rozálie Havelková nebo také Miss Rosie, jak se jí přezdívá, je krásná a talentovaná zpěvačka, herečka, tanečnice, modelka a dcera herce a režiséra Ondřeje Havelky. V orchestru zpívá swingová sóla, která jí přímo na tělo upravil kapelník Petr Kroutil.

Jiří Vejdělek - režisér, scénárista a producent

Autor divácky nejúspěšnějších filmů posledních let. Ve své filmové tvorbě dokáže mimořádně skloubit kvalitu i diváckou přitažlivost. Je podepsán pod snímky jako jsou Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Václav, Muži v naději, Něžné Vlny, Roming, nebo nyní nově Bezva ženská na krku.

 

Fotky a videa

Facebook