Mumford & Sons - ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Powerwolf

speciální nabídka

Masters of Rock Café, Zlín

06.02.201607.02.2016

Escape The Fate (USA) + support

Futurum Music Bar, Praha 5

09.02.2016

Anglická folk-rocková kapela Mumford & Sons, která je známá svými energickými koncerty se poprvé představí v ČR a představí nejen materiál z nového alba "Babel".

KONCERT MUMFORD & SONS SE VZHLEDEM K OBROVSKÉMU DIVÁCKÉMU ZÁJMU PŘESOUVÁ Z LUCERNA MUSIC BARU DO VELKÉHO SÁLU PRAŽSKÉ LUCERNY!

 

Vstupenky zakoupené do Lucerna Music Baru zůstávají v platnosti.

 

Rezervace vstupenek na tento koncert byly pozastaveny. Maximální počet vstupenek na osobu 8ks.

Při zakoupení E-Ticketu nebude možnost pozdější výměny za klasickou vstupenku, E-Ticket je již platná vstupenka.

 

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ANGLICKÁ FOLK-ROCKOVÁ KAPELA MUMFORD & SONS, KTERÁ JE ZNÁMÁ SVÝMI ENERGICKÝMI KONCERTY, SE POPRVÉ PŘEDSTAVÍ V ČESKÉ REPUBLICE, PŘEDSTAVÍ MATERIÁL Z NOVÉHO ALBA „BABEL", ALE I SKLADBY Z PŘEDEŠLÉHO, VELMI ÚSPĚŠNÉHO DEBUTU „SIGH NO MORE".

Kvartet pocházející z Londýna funguje od roku 2007 a tvoří jej Marcus Mumford (zpěv, kytara, bubny, mandolína), Ben Lovett (zpěv, klávesy, akordeon, bubny), Winston Marshall (zpěv, banjo, dobro) a Ted Dwane (zpěv, basa, bubny, kytara). V témže roce natočili své první EP s názvem „Love Your Ground" a začali vydatně koncertovat po Velké Británii.
Po dvou letech vydali své první velké album s názvem „Sigh No More", které již krátce po vydání získaloobrovskou popularitu a hudebníkům přineslo úspěchy i na druhé straně oceánu.
Jejich sláva rostla, z klubů se Mumford & Sons přesunuli do větších sálů a nominace na nejrůznější hudební ceny na sebe nenechaly dlouho čekat. Kapela mimo jiné v roce 2010 získala australskou hudební cenu ARIA pro nejpopulárnějšího zahraničního umělce a v roce 2011 také cenu BRIT Awards za nejlepší britské album. Singly „Little Lion Man" nebo „The Cave" přispěly k několikanásobné platině, a to jak v rodné Anglii, tak i v USA.
Novou desku začali Mumford & Sons připravovat během loňského roku. Nahrávání probíhalo v americkém Nashvillu a dle slov kapely jim tvůrčí atmosféra tohoto města se skládáním nových skladeb velmi pomohla. Producentem se stal stejně jako v případě debutové nahrávky Markus Dravs. Deska, která vyšla 21. září, zachycuje Mumford & Sons ve skvělé formě. Některé skladby byly nahrány živě a album obsahuje písničky pro tuto formaci typické - jak romantické balady, tak i rychlejší skladby.

Jako první singl byla vybrána skladba „I Will Wait", která si výborně vede v žebříčcích po celém světě. Dle vlastních slov jsou členové Mumford & Sons rádi, že deska vyšla a mohou tak vyrazit na turné, protože koncertování je baví a fanoušci si jejich energické koncerty opravdu užívají. Ti v České republice se o tom budou moci přesvědčit 6. března 2013 v pražské Lucerně.

Fotky a videa

Facebook