Deep Purple

Litujeme, tato akce již proběhla

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tomáš Klus - Proměnamě - Podzimní turné 2014

Přidané koncerty

Různá místa v České republice

25.10.201414.11.2014

Accept (Ger)

Včasný nákup

Sportovní hala Euronics, Zlín

25.10.2014

Včasný nákup

KONCERT DEEP PURPLE, KTERÝ SE MĚL USKUTEČNIT V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ ZÁMKU SLAVKOV U BRNA V NEDĚLI 4.8.13, SE VZHLEDEM K MIMOŘÁDNĚ SILNÝM BOUŘKÁM, KTERÉ ZASÁHLY ČESKOU REPUBLIKU, ODKLÁDÁ NA PONDĚLÍ 5/8/2013.

OBNOVEN PRODEJ VSTUPENEK NA DNEŠNÍ KONCERT DEEP PURPLE. PRODEJ VSTUPENEK NA DNEŠNÍ KONCERT BUDE PROBÍHAT TAKÉ NA MÍSTĚ.

 

KONCERT DEEP PURPLE, KTERÝ SE MĚL USKUTEČNIT V ZÁMECKÉ ZAHRADĚ ZÁMKU SLAVKOV U BRNA V NEDĚLI 4/8/13, SE VZHLEDEM K MIMOŘÁDNĚ SILNÝM BOUŘKÁM, KTERÉ DNES ZASÁHLY ČESKOU REPUBLIKU, ODKLÁDÁ NA PONDĚLÍ 5/8/2013.

 

KONCERT SE USKUTEČNÍ OD 20:00 HODIN NA STEJNÉM MÍSTĚ, AREÁL BUDE OTEVŘEN OD 17:00 HODIN.

 

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÝ TERMÍN. VSTUPNÉ NA PŘESUNUTOU AKCI SE NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ POŘADATELE NEVRACÍ. Koncert nebyl zrušen, byl preložen na nejbližší možný termín a to na následujicí den. Všem divakům děkujeme za pochopení extremní situace.

VSTUP DO AREÁLU OD 17:00

 

OMLOUVÁME SE A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 


PŘEDKAPELA: ZADÁCI

cca od 20:00 DEEP PURPLE

Pozvěte své přátele zde!

 

"Při zakoupení E-Ticketu nebude možnost pozdější výměny za klasickou vstupenku, E-Ticket je již platná vstupenka."

Při platbě vstupenek platební kartou bude částka navýšena o poplatek za platební kartu (2,8% vč. DPH)

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

 

Při nákupu vstupenky nad 150 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DEEP PURPLE SE VRACEJÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, 4. SRPNA 2013 VYSTOUPÍ POPRVÉ VE SLAVKOVĚ U BRNA. PUBLIKUM MÁ TEDY DALŠÍ, MOŽNÁ JEDNU Z POSLEDNÍCH MOŽNOSTÍ UŽÍT SI JEJICH NEZAPOMENUTELNOU SHOW NAŽIVO A TO V KOUZELNÉ ATMOSFÉŘE ZÁMECKÉHO PARKU, KTERÝ PATŘÍ K NEJVÝZNAMNĚJŠÍM HISTORICKÝM ZAHRADÁM NA ÚZEMÍ ČESKÉ REPUBLIKY.

Jejich desky výrazně ovlivnily (nejenom) hardrockové dění na celém světě, jejich prodej přesáhl 100 milionů prodaných kopií. Málokdo se může pochlubit téměř dvěma desítkami alb. Na svém kontě mají hity jako: „Black Night", „Hush", „Child In Time" či „Smoke On The Water", které dnes již patří ke stěžejním pilířům rockové hudby.
Za dobu své existence prošli nejednou personální změnou. V Deep Purple se vystřídala celá řada zvučných jmen. Mezi nimi například David Coverdale, Ritchie Blackmore nebo Joe Satriani. Jako poslední přišel do kapely hráč na klávesové nástroje Don Airey (ex Rainbow, Ozzy Osbourne atd.), který se s velkou vervou podílel i na komponování nových písní a stal se stálým členem skupiny. Naposledy se ozvali alby „Bananas" (2003) a „Rapture Of The Deep" (2005), která jsou podle ohlasů kritiky i fanoušků velice povedená a patří k tomu lepšímu, co Deep Purple za svojí letitou kariéru vytvořili. V roce 2007 pak své fanoušky potěšili koncertním záznamem „Live at Montreux 2006".
Skupina za svou dlouhou kariéru ovlivnila desítky významných umělců i tisíce amatérů. Inspirující jsou jejich kytarové rify i způsob hry na varhany Hammond či na bicí.
Na koncertě, který se odehraje v zámeckém parku ve Slavkově u Brna, se tak můžete těšit na klasické evergreeny z dlouholeté diskografie Deep Purple a na pořádnou porci hardrocku a jejich typický a nezaměnitelný zvuk.

Ian Gillan - zpěv / Roger Glover - baskytara / Steve Morse - kytary / Ian Paice - bicí / Don Airey - klávesové nástroje

 

 

Fotky a videa