Michal Pavlíček - Symfonické rockování

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

80's - 90's - 00's Video Music party

Futurum Music Bar, Praha 5

29.08.2015

Silent Scream

Hudební klub Palmovka, Praha 8

02.09.2015

Svou hudbu a hru na kytaru Vám představí Michal Pavlíček společně se Symfonickým orchestrem Pražské konzervatoře pod vedením Miriam Němcové a s Kühnovým dětským sborem a sborem Canti di Praga pod vedením Petra Louženského. Jako sólisté vystoupí Monika Načeva a Jan Mráček. Support: kapela Tritonus Priest.

"Koncert bude natáčet televize. Upozorňujeme, že některá místa mohou mít lehce sníženou viditelnost. Děkujeme za pochopení."

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

 

Získejte odměnu za svůj nákup na www.ticketpro.cz . Více informací zde .

 

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Svou hudbu a hru na kytaru Vám představí Michal Pavlíček společně se Symfonickým orchestrem Pražské konzervatoře pod vedením Miriam Němcové a s Kühnovým dětským sborem pod vedením Petra Louženského.

Jako sólisté vystoupí Monika Načeva a Jan Mráček.
Support: kapela Tritonus Priest.

Fotky a videa