The Dire Straits Experience

The Dire Straits Experience
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Přidaná místa

Soutěž Výhodný nákup

Cena: Zvýhodněná cena platí do 30.3.2017.

The Dire Straits Experience poprvé v pražské Lucerně! Na konci května se můžete těšit na jejich premiérové vystoupení.

Termíny a místa konání:

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

31.5.2017 20:00 Lucerna - Velký sál Vstupenky
31.5.2017 20:00 Přidaná místa Vstupenky
Přidaná místa - 36.řada

Rezervace nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

Sleva 20% pro ZTP a ZTP/P prodej pouze prostřednictvím obchodního oddělení (ticket@ticketpro.cz) nebo na prodejních místech.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Dire Straits Experience poprvé v pražské Lucerně!

Slavná britská kapela The Dire Straits slaví 40 let od svého založení, 40 let od doby, kdy první velký hit „Sultans of Swing“ obletěl zeměkouli a umístil se na prvních místech světových žebříčků. V 80. letech tyto hitparádové žebříčky ovládly další kultovní písně jako „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ a zasněná “Private Investigations“. Skladby Dire Straits patřily k nejoblíbenějším na televizním kanálu MTV, který jako první v 80. letech mapoval světovou hudební scénu.

Po odchodu legendárního Marka Knopflera v 90. letech kapela pokračuje pod hlavičkou The Dire Straits Experience v sestavě, ve které částečně působí původní členové z 80.let. Frontmanem kapely je Markovi Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí saxofonista - držitel ceny Grammy Chris White, na bicí hraje Chris Whitten, a na klávesy Simon Carter. Vše o projektu naleznete na adrese www.direstraitsexperience.com.

Na konci května se můžete poprvé těšit na premiérové vystoupení The Dire Straits Experience v pražské Lucerně.

Facebook