The 1975

The 1975 vyrážejí na evropské turné na podporu svého posledního alba I like it when you sleep, for you are so beautiful yet so unaware of it, v jehož rámci se 26. června 2017 zastaví i v pražském Foru Karlín. Support: Pale Waves (UK)

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

26.6.2017 Forum Karlín Praha Vstupenky

ZMĚNA TERMÍNU KONCERTU

původní termín: 21.2.2017       nový termín: 26.6.2017

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

 

Dobrá zpráva, máme nový termín! Koncert The 1975, původně naplánovaný na 21.2., se přesouvá na 26.6. 2017. Místo je stejné - Forum Karlín. Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud přesto chcete vstupenky vrátit, můžete tak učinit do 31.1. v místě jejich zakoupení. Děkujeme za pochopení a uvidíme se v červnu.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The 1975 přesouvají pražský koncert na červen

26.6.17 Forum Karlín, Praha

Pražský koncert The 1975, původně naplánovaný na 21.2.2017, se přesouvá na 26.6.2017. Místo zůstává stejné - Forum Karlín. Důvodem jsou závazky spojené s nominacemi na Brit Awards, kvůli kterým kapela posouvá celé evropské turné. Vstupenky na původní termín jsou platné, případně je do 31.1.2017 možná refundace v místě jejich zakoupení.
 
Pro 1975 byl loňský rok zásadní. Nová deska, nominace na Mercury Prize, pětkrát vyprodaná londýnská Brixton Academy. „Udělali jsme hodně osobní desku a reakce jsou neuveřitelné,” nechal se slyšet frontman Matthew Healy. Album s názvem I like it when you sleep, for you are so beautiful yet so unaware of it se po vydání okamžitě stalo číslem jedna ve více než třiceti zemích světa. Před pár dny vyneslo čtveřici z Manchestru i nominace na nejlepší album a nejlepší kapelu na letošních Brit Awards.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook