The 1975

KONCERT BYL ZRUŠEN. NOVÝ TERMÍN BUDE BRZY UPŘESNĚN. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

Termíny a místa konání:

Forum Karlín, Praha | Zobrazit na mapě

21.2.2017 Forum Karlín Praha Vstupenky

UPOZORNĚNÍ! KONCERT DNE 21.2.2017 BYL ZRUŠEN.

původní termín: 21.2.2017       nový termín: TEPRVE BUDE OZNÁMEN. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

S lítostí oznamujeme, že The 1975 přesouvají své evropské turné. Usilovně pracujeme na novém termínu pražského koncertu. Kapela zaslala následující vyjádření:
Kvůli nepředpokládaným závazkům vůči Brit Awards odkládají The 1975 evropské turné. Kde to bude možné, se koncerty přesunou na nová data. Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosi. Omlouváme se za komplikace a uvidíme se za pár měsíců.

The 1975 přivezou svou novou show

Praha, 19. září 2016 – The 1975 vyrážejí na evropské turné na podporu svého posledního alba I like it when you sleep, for you are so beautiful yet so unaware of it,v jehož rámci se 21. února 2017 zastaví i v pražském Foru Karlín. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 23. září v 11 hodin.
 
The 1975 se proslavili ještě před vydáním debutového alba. Už první EP Facedown bodovalo na BBC Radio 1. Debutové album s názvem The 1975vyšlo v roce 2013 a ihned se umístilo na špičce UK Albums Chart. Kapela se také těšila pověsti jedné z nejlepších koncertních kapel i díky tour s The Neighbourhood, Bastille a dalšími. Po nervózním čekání letos The 1975 vydali druhé album I like it when you sleep, for you are so beautiful yet so unaware of it, které rovnou zamířilo na špičky amerických a britských hitparád. Na jeho podporu nyní kapela vyráží na evropskou tour s novou show, stage designem a setlistem, ve kterém se objeví i songy, které doposud naživo nezazněly. To je velký příslib skvělého koncertu nabitého energií, sexem, emocemi a skvělou hudbou.

Pořadatel: http://www.fource.cz

Fotky a videa

Facebook