Lucie - 30 let

Lucie - 30 let
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna termínu konání koncertu v Plzni

Skupina LUCIE, která se loni po deseti letech vrátila na koncertní pódia se svými deseti vyprodanými koncerty navštívenými více než 150 000 fanoušky, potvrdila své koncertní plány i pro rok následující. V červnu a červenci 2016 se Lucie představí na třech exkluzivních koncertech pod širým nebem v Čechách a na Moravě.

Termíny a místa konání:

Amfiteátr Lochotín, Plzeň | Zobrazit na mapě

17.6.2016 Amfiteátr Lochotín Vstupenky
17.6.2016 Vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky

Velodrom, Brno | Zobrazit na mapě

24.6.2016 Stání Vstupenky
24.6.2016 Stání u pódia Vstupenky

Eden Arena, Praha | Zobrazit na mapě

1.7.2016 Stání Vstupenky
1.7.2016 Stání u podia Vstupenky
1.7.2016 Sezení Vstupenky
1.7.2016 Klubová sedadla Vstupenky
1.7.2016 Vstupenky pro vozíčkáře Vstupenky

ZMĚNA TERMÍNU KONCERTU V PLZNI

 

Původní termín: 16.6.2016 / Nový termín: 17.6.2016

Plzeňský koncert Lucie se, z produkčních a logistických důvodů přesouvá na pátek 17.6.2016.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Případní zájemci mohou vrátit vstupenky v místě zakoupení do 31.5.2016

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

********************************************

INFORMACE K PRAŽSKÉMU KONCERTU SKUPINY LUCIE:

 

* Možnost zakoupit Klubová sedadla či pronajmout VIP Box, více informací ZDE.

 

* Pokyny pořadatele pražského koncertu ZDE.

********************************************

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LUCIE -  30 LET  - TURNÉ 2016

17. 6. PLZEŇ - Amfiteátr Lochotín / ceny vstupenek 690 – 790 Kč
24. 6. BRNO - Velodrom / ceny vstupenek 690 – 890 Kč
1. 7.  PRAHA - Eden Aréna / ceny vstupenek 690 – 1290 Kč


Skupina LUCIE, která se loni po deseti letech vrátila na koncertní pódia se svými deseti vyprodanými koncerty navštívenými více než 150 000 fanoušky, potvrdila své koncertní plány i pro rok následující. V červnu a červenci 2016 se Lucie představí na třech exkluzivních koncertech pod širým nebem v Čechách a na Moravě a jednom halovém na Slovensku.

Dá se předpokládat, že kostrou koncertů především zásadní skladby dlouholeté a úspěšné kariéry nejznámější české skupiny a řada narozeninových překvapení.

LUCIE a její tým v současné době pracují na vizuální i zvukové podobě těchto koncertů.

Sérií československých koncertů LUCIE oslaví 30. výročí od svého prvního koncertního vystoupení.

Dárky však budou rozdávat pánové Koller, Kodym, P.B.Ch. a Dvořák, kteří si hned ten první přichystali pro své fanoušky, a to v podobě zcela nového videoklipu, viz. níže

Komentář skupiny Lucie k novému videu:
„Točit klip po tolika letech pro nás bylo velmi zajímavé. Svěřili jsme se však do rukou zkušených profesionálů, natáčení si užívali a s výsledkem jsme spokojeni. Pevně věříme, že spokojení budou i naši fanoušci. A všem doporučujeme dokoukat video až do úplného konce. Těšíme se brzy na viděnou!“

Skupina LUCIE v původní, nejznámější sestavě David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. a Michal Dvořák již v těchto dnech pracuje na přípravách koncertů, během nichž opět vrátí na koncertní pódia své největší hity. Lucie vstoupila na českou hudební scénu v roce 1988, nicméně založena byla již o dva roky dříve, kdy také odehrála svůj úplně první koncert.  První sólovou deskou byla stejnojmenná Lucie z roku 1990, posledním původním albem pak Dobrá kočzka která nemlsá z roku 2002.

LUCIE, naposledy držitel titulů interpret, skupina a album dvacetiletí dvacátého ročníku vyhlášení hudebních cen Anděl, v minulosti také např. vítěz Českého slavíka v letech 1999-2002, je obrovským pojmem české hudební scény. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby prorazila magickou hranici 100 000 prodaných nosičů a získala “Diamantovou desku”. Celkem skupina prodala přes milion hudebních nosičů. Jejich loňské turné bylo divácky velmi úspěšné, všechny koncerty byly vyprodány a Lucie se zároveň stala první kapelou v historii, která třikrát po sobě vyprodala pražskou O2 arenu.

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Pořadatel: http://www.livenation.cz

Fotky a videa

Facebook