Charitativní koncert Mandrage

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe

Mersey Music Club, Brno

26.05.2017

Rammstein

Eden Arena, Praha

28.05.201729.05.2017

Na koncertě skupiny Mandrage, který se uskuteční 6. 8. 2015 v Příbrami, bude Chci pomoci pomáhat Matoušovi Grillovi, který trpí dětskou obrnou. Jeho stav se pomaličku zlepšuje a to díky nákladné terapii, kterou lékaři doporučují opakovat každé 3 měsíce. A právě na hrazení této terapie se můžete podílet.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MANDRAGE jsou denně hrány v rádiích, poslouchá je tisíce fanoušků, jejich koncerty pravidelně navštěvují fanynky z celé republiky...I takhle mladí kluci se zřekli nároku na honorář pro těžce nemocného Matouš Grill Adeli z Písku a přijedou do Příbrami, kde společně s Chci pomoci pomůžou:)Příbramáci, dorazí Vás znovu plnej letňák?My všichni z Chci pomoci a kluci ze skupiny věříme, že to dáte:)

http://www.chci-pomoci.cz/

Facebook