Zakázané ovoce + Imodium – Mercedes-Benz Live Space Tour

Zakázané ovoce + Imodium – Mercedes-Benz Live Space Tour

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe

Mersey Music Club, Brno

26.05.2017

Rammstein

Eden Arena, Praha

28.05.201729.05.2017

Dne 17.10. 2014 vás do Masters of Rock Café ve Zlíně v rámci svého turné Mercedes-Benz Live Space Tour 2014 přijedou energicky nakopnout česká punk rocková kapela ZAKÁZANÝ OVOCE a nezaměnitelná hudební formace IMODIUM!!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ZAKÁZANÝ OVOCE + IMODIUM 

Dne 17.10. 2014 vás do Masters of Rock Café ve Zlíně v rámci svého turné Mercedes-Benz Live Space Tour 2014 přijedou energicky nakopnout česká punk rocková kapela ZAKÁZANÝ OVOCE  a nezaměnitelná hudební formace IMODIUM!!

          zakázaÝovoce  to jsou energické bicí, řízné, melodické kytary a valící se basa. Vše zmíněné a k tomu navíc originální barvy zpěvu charakterizuje tuto kapelu. Její vznik se datuje k červnu roku 2005 kdy původní kapelu Jablko sváru (Pišto, Mejdlo, Yaris) v nové formaci doplnil mladičký 16ti letý bubeník Hefr. První koncert pod názvem zakázanÝ ovoce se odehrává v ústeckém klubu Axel s argentinskými Argies. Čtyřčlennou kapelu v současnosti představují Pišto, Yaris, Franc a nově od letošního roku kytarista Láska/Laff.

Od svého vzniku sestava natočila 4 studiové alba, 9 oficiálních videoklipů a odehrála téměř 500 koncertů. Kapela již rok po svém vzniku (a pak i léta další) dehrává společná tour a koncerty s jinými skupinami a od roku 2009 pravidelně vystupuje na řadě nejen českých festivalů. Poslední CD s názvem Život se Tě neptá z února 2012 bylo natočeno pod dohledem jednoho z nejvyhledávanějších producentů v Čechách Ecsona Waldese - studio Biotech.  V červnu 2014 proběhlo natáčení nového klipu k prvnímu singlu z chystaného 5. studiového alba s názvem Automat na lásku.

          Broumovská formace Imodium patří po deseti letech existence k české klubové stálici. Kapelu tvoří: Tomáš (Thom) Fröde, Vojtěch (Kárl) Lanta, Daniel Franc a Roman Paraska. Na jejím kontě jsou tři studiová alba pod labelem Warner music a Supraphon a.s. V neposlední řadě tato sestava natočila řadu klipů a odehrála stovky koncertů. V roce 2012 spatřil světlo světa jejich dokument "9 ½" mapující desetiletou éru působení těchto hudebníků na české scéně. Na podzim roku 2013 Imodium vydalo čtvrté řadové album „Valerie“ u Supraphon a.s. V prvním týdnu byl tento hudební počin šestým nejprodávanějším v republice. V rámci udílení cen fanouškovské ankety Žebřík 2013 pak letos v březnu získali stříbro v kategorii Videoklip roku za klip k titulní písni Valerie , která byla rovněž oceněna coby třetí nejlepší skladba loňského roku. Jako jediná kapela v české republice každoročně pořádá tzv. Bytové turné!

Přijďte se podívat v pátek 17.10.2014 ve 20:00 do zlínského Masters of Rock Cafe na to, jak umí řádit zakázanÝovoce a Imodium. Přijďte si poslechnout a užít atmosféru nabitou jejich známými hity, ale také novými songy!!!

Fotky a videa

Facebook