Cornerstone Roots

Cornerstone Roots

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Alcest (FRA), Mono (JAP)

Palác Akropolis, Praha 3

28.10.2016

Dark Funeral (SWE), Krisiun (BRA), Deserted Fear (GER)

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

28.10.2016

7.8.2014 tu bude jedinečná příležitost si poslechnout naživo výbornou novozélandskou kapelu Cornerstone Roots, která ve své tvorbě míchá roots reggae, dub i chillout music a také vlivy tamní domorodé kultury Maorů a Samoanů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Novozélandská reggae kapela Cornerstone Roots vystoupí 7. srpna poprvé v Praze

Sedmého srpna tu bude jedinečná příležitost si poslechnout naživo výbornou novozélandskou kapelu Cornerstone Roots, která ve své tvorbě míchá roots reggae, dub i chillout music a také vlivy tamní domorodé kultury Maorů a Samoanů.

Kapelu založil v roce 2001 zpěvák a kytarista Brian Ruawai společně se svou partnerkou Naomi Tuao, která hraje na baskytaru. Později se k nim přidal bubeník Ashley Pirie a perkusista Aaron Bush, kteří ještě více definovali specifický zvuk kapely. Součástí bandu se o pár let později staly i děti zakladatelského páru - čtrnáctiletý Reiki hostuje u mikrofonu a patnáctiletá Kaea si vzala na starosti kláves. Cornerstone Roots jsou tedy vlastně doslova rodinná kapela, která lítá kromě Pacifiku a Evropy na koncerty i třeba do Japonska, kde má reggae překvapivě opravdu velké publikum. Předskakovali také legendám, jako jsou Burning Spear, Sly & Robbie, Lee Perry nebo třeba Toots & The Maytals, což je také důkazem kvality a respektu promotérů k jejich tvorbě.

Cornerstone Roots mají aktuálně za sebou tři dobře ceněná alba Soul Revolution, Free Yourself a Future is Now plus navrch dvě EP desky One Fine Day a Forward Movement. Desky nevyšly jen na Zélandu, album Free Yourself letos vyšlo u příležitosti dvanáctého výročí kapely také u berlínské značky Crazy Planet Records.

Letos je kapela celé léto na evropském turné, které odstartovalo v Glastonbury. Sice výjimečně bez dětí, které musí chodit do školy, ale za to přijedou hned s několika skvělými novými letními singly, které vyšly v květnu a můžete si je hned pustit či stáhnout na stránkách kapely. Čeká je také návrat na slovenský Uprising, ale ještě předtím se chtěli podívat do Prahy. A tak na přání samotné kapely proběhne i česká klubová premiéra, která proběhne v pražském Futurum v rámci reggae seriálu Top-A-Di-Top. Ten je realizován spoluprácí Lucerna Music Baru a českého reggae portálu JahMusic.net. Support obstará pražská neosoul/reggae kapela TribeTown a v neposlední řadě DJs Herby Boy a Admirál Kolíbal.

Pro horké léto naprosto ideální soundtrack!

Cornerstone Roots (NZ), Tribetown, DJs Herbyboy & Admirál K.


links
http://cornerstoneroots.net
http://futurum.musicbar.cz
www.reggaemusic.cz

video
https://www.youtube.com/watch?v=CqqbcCNlj64
https://www.youtube.com/watch?v=FQHVIc9lwMA
https://www.youtube.com/watch?v=bRU09YbXzSs
https://www.youtube.com/watch?v=ue3Wz6dt8SA

Fotky a videa

Facebook