Mighty Sounds Warm Up vol. 2

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe

Mersey Music Club, Brno

26.05.2017

Rammstein

Eden Arena, Praha

28.05.201729.05.2017

Druhý Mighty Sounds Warm Up pod taktovkou Creepshow 17. 5. v Rock Café!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jelikož jsme zmiňovali, že rozehřívačka s Jaya the Cat a Elvis Jackson je první v pořadí, je jasné, že to není jediná party, která vám pomůže zkrátit čekání na červenec. Pokračujeme v naší narozeninové nadílce!

Warm Up n. 2 s kanadskými Creepshow, který proběhne 17. května v pražském Rock Café bude jistojistě nejméně stejné velikosti jako první připravovaný večírek. Kapela se představila na posledním Mighty Sounds s velkým očekáváním poprvé s novou zpěvačkou a kytaristkou v jedné osobě Kendou, která rozhodně nezklamala a jakékoliv pochybnosti padly, když poprvé šáhla do strun a postavila se k mikrofonu. Obrovský kotel, který se pod podiem rozjel, tento fakt jen podtrhnul. Jsme proto rádi, že vám toto provotřídní psychobilly s příměsí melodického punku a pěkně ostrého ženského zpěvu můžeme znovu představit.

Fotky a videa

Facebook