Tam-Tam Batucada + Tam-Tam Orchestra - oslava 15 let existence

Tam-Tam Batucada + Tam-Tam Orchestra - oslava 15 let existence

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe

Mersey Music Club, Brno

26.05.2017

Rammstein

Eden Arena, Praha

28.05.201729.05.2017

Oslava 15 let existence obou skupin
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rytmická formace Tam-Tam  Orchestra a Tam-Tam Batucada, první škola samby v České republice, oslaví v Paláci Akropolis 15 let od svého založení. Večer bude pojat jako velká oslava rytmu, kdy popřát přijde celá řada přátel a hostů. Paleta vystupujících, kteří se zapojí do oslav, bude opravdu pestrá - perkusista Alan Vitouš, pěvecký kvartet Yellow Sisters, performer a rapper z kapely “www”, Ondřej Anděra, africký zpěvák a bubeník Papis Nyass, kubánský zpěvák a tanečník Jorge Concepcion, nesmí chybět tanečníci ze skupiny Tradicion. A na posílení rytmických orgií přijedou ze Slovenska spřátelení bubeníci ze skupiny Tambores. Kdo miluje rytmus, Sambu, Afriku, Brazílii, Kubu, neměl by chybět.

Fotky a videa

Facebook