The Virgins

The Virgins

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Rock. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe

Mersey Music Club, Brno

26.05.2017

Rammstein

Eden Arena, Praha

28.05.201729.05.2017

Indie rocková úderka The Virgins zahraje 28. ledna 2014 poprvé v Praze, v MeetFactory

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Indie rocková úderka The Virgins zahraje 28. ledna poprvé v Praze, v MeetFactory

Indie rocková čtveřice The Virgins z New Yorku vznikla před sedmi lety. Formaci založil Donald Cumming a je to právě on, kdo zatím na dvou vydaných albech zastává roli charismatického frontmana. Eponymní debut vyšel před pěti lety u Atlantic Records - singl Rich Girls bodoval v žebříčku sta nejlepších singlů roku 2008 amerického magazínu Rolling Stone. Novinka Strike Gentle vyšla letos v březnu nově pod hlavičkou labelu Cult Records, který založil Julian Casablancas z The Strokes. Mezi největší úspěchy The Virgins se počítají společná turné s velikány Iggy Popem, Patti Smith nebo Lou Reedem, halové turné s The Killers a v neposlední řadě i hraní na festivalech Lollapalooza, Glastonbury nebo SXSW. Koncertní premiéra The Virgins u nás proběhne 28. ledna v MeetFactory.,

Více informací:

http://www.returnfromthevoid.com/_/The_Virgins.html

https://www.facebook.com/thevirgins

https://myspace.com/thevirgins

http://www.last.fm/music/The+Virgins

Fotky a videa

Facebook