Abba Show

Abba Show

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Pop / Muzikálové melodie / Filmová hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

České hvězdy zpívají Queen

ZMĚNY

Různá místa v ČR

27.04.201711.10.2017

MIG 21

Lucerna Music Bar, Praha

27.04.2017

Divadlo Broadway uvádí velkolepou jedinečnou show - ABBA SHOW. Letos je to přesně 30let od doby, kdy se švédská legendární skupina ABBA sešla naposled a poté se rozpadla. Taktéž je letos 40tileté výročí od doby vzniku této skupiny. Koncert je tedy připraven k tomuto významnému výročí, jedná se o dvouhodinový live koncert a zazní v něm všechny největší hity světoznámé čtveřice.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Facebook