Disco Night

Zpátky do sedmdesátek a osmdesátek v čele s legendárními DJ´s a s Michalem Davidem. První ročník Disco Night! podpoří pacienty s nemocí motýlích křídel. Přijďte zapařit a užít si multimediální show s nádechem Vánoc. Akci vás provede Marek Vašut. Vyhlášení krále a královny DISCO – kostýmy vítány

Termíny a místa konání:

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

22.12.2016 19:00 Lucerna - Velký sál Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zavzpomínat na mladá léta, zapařit na retro diskotéce a podpořit charitativní organizaci Debra, která pomáhá pacientům s nemocí motýlích křídel. To vše můžete v jediný den na jediném místě. Krátce před vánočními svátky,
22. prosince 2016, se ve Velkém sále pražské Lucerny uskuteční první benefiční diskotéka ve stylu 70. a 80. let s názvem Disco Night!

Retro pecky na diskotéce zahrají slavní DJ´s ze sedmdesátých a osmdesátých let, kteří byli zvyklí vyprodat a bavit celou Lucernu. Nyní se o to pokusí znovu desítka z nich – Tomáš Krejčí, Miloš Skalka, Martin Vysušil, Luděk Formánek, Miloš Klikar, Michal Viktořík, Jiří Fryc, Jiří Pošta, Břetislav Vlček, Jaroslav ZelingerčiPavel Černocký.  Chybět nebude ani ikona doby, zpěvák Michal David.

Celý večer bude laděn do slavnostní vánoční atmosféry. Chybět nebude soutěž o DISCO krále a královnu, proto kostýmy a účesy vyladěné do doby jsou vítány.  Součástí večera bude i LCD obrazovka promítající tematické klipy, scany fotografií a spoty připomínající Disco 70 a 80 let. Kompletní výtěžek ze vstupného  půjde ve prospěch účtu asociace DEBRA ČR.

Multimediální disco show bude moderovat Marek Vašut. Na podiu se ale setkáte i s Jitkou Čvančarovou a dalšími tvářemi DEBRA ČR.

Režie: Marek Ciccotti

Moderátor: Marek Vašut

Hvězda Večera: Michal David

Fotky a videa

Facebook