Jana Kirschner

Srdečně Vás zveme na koncert zpěvačky Jany Kirschner, který se uskuteční ve ŠKODA Muzeu v úterý 1. listopadu 2016 od 19 hodin.

Termíny a místa konání:

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav | Zobrazit na mapě

1.11.2016 19:00 L&K Forum, ŠKODA Muzeum Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jana Kirschner přichází na koncertní pódia do České republiky po několikaroční přestávce. V sérii koncertů s názvem "Takmer Sólo” tato významná slovenská zpěvačka představí největší hity své dvacetileté kariéry. Písně, které si získaly nejen slovenské, ale i české publikum, zpěvačka a autorka tentokrát zahraje v komorní sestavě se zajímavým názvem a přinese tak podmanivé hudební představení. Autorku a interpretku hitů V cudzom meste, Líška, Modrá, Pokoj v duši nebo Bude mi lehká zem, Sněžná sova známý ze spolupráce s Hapkou a Horáčkem, slovenskou zpěvačku Janu Kirschner, můžete vidět v úterý 1. listopadu od 19 hod. ve ŠKODA Muzeu.

Fotky a videa

Facebook